תביעה ייצוגית נגד סלקום - פורום תביעות יצוגיות

שאלה חדשה
 • תמר עמישי

  נשלח ע"יתמר עמישי 23:52, 27 במרץ 2012

  כמו רבים לפניי ורבים ככל הנראה אחריי מנהלת "מלחמת צדק" מול סלקום. האם לא הגיע הזמן לשים אחת ולתמיד קץ לכל התלונות החוזרות ( שמה משונה בין תלונה לתלונה הוא רק תאריך ביצוע העיסקה והסכומים)ולצאת לתביעה ייצוגית גדולה מול חברה שפשוט מתנהגת בצורה שיקרית, חצופה, מעליבה ובלתי נסבלת מול לקוחותיה!!! האם יש דרך לאחד את התלונות הרבות לתלונה אחת גדולה. מישהו צריך "להרים את הכפפה"! על מנת שסלקום תבין שהציבור לא מטומטם!!!!!!!! אשמח לתגובה. תמר עמישי 052-3637565

  השב
 • 11:06, 28 במרץ 2012

  תמר שלום,

  כמדומני שהוגשה לאחרונה תביעה ייצוגית בעניין נגד חברת סלקום או פרטנר, אינני זוכר.

  על כל פנים, הגישה של בתי המשפט בתובענות ייצוגיות הינה ממוקדת יותר, והעבודה כי ישנן טענות על תלונות רבות - לא ימהר בית המשפט להכיר בהן כעילת תביעה אחת, לכן נכון יותר לפרוט את הטענות אחת לאחת.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

מנהל הפורום: עו"ד עמנואל סולומונוב

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים. מוסמך לעסוק בעריכת דין משנת 1972. עו"ד סולומונוב משמש אף
למידע נוסף

053-9378369 חיוג
הודעה

מטרתו של חוק תובענות ייצוגיות הינה מימוש זכות הגישה לבית המשפט, לרבות לסוגי אוכלוסיה המתקשים לפנות לבית המשפט כיחידים וכן אכיפת הדין והרתעה מפני הפרה של הדין כולל מתן סעד הולם לנפגעים. הפורום יעסוק בבחינת סוגיות המאפשרות הגשה של תביעה ייצוגית, בין מול תאגידים גדולים במשק, בנקים, רשויות מעסיקים ועוד. נענה על שאלות האם מתקיימת עילת תביעה והאם עילת התביעה מתאימה לתובענה ייצוגית. מעת לעת יימסר בפורום מידע על תביעות ייצוגיות המתנהלות והמשפיעות על זכויות האזרחים.