תביעה נגד סלקום בנושא ניוד מספרים - פורום תביעות יצוגיות

שאלה חדשה
  • עידו

נשלח ע"יעידו 01:46, 31 במאי 2012

שלום נועם, בקצרה..היום בשעה 13:00 פתאום הופיע לי סימון של "אין קליטה" במכשיר מסוג אייפון של סלקום עסקי.לאחר 4 שעות של חוסר ודאות והמתנה לנציג שירות התברר לי .שמי שמתקשר אלי מגיע לנייד אחר לבחור נחמד שעשה באותו יום ניוד למכשיר הטלפון שלו, והוא מקבל את כל השיחות שלי והמספר שלו בכלל לא מגיב.לאחר דין ודברים עם נציגים ושליחת פקס להסכמה שלי על ניוד ,בשעה 19:00 הודיעו לי שכרגע אין מה לעשות ויש לחכות למחר ולהתקשר אליהם שוב פעם למרות שהם מסכימים שיש תקלה שלהם.נו... באמת! העוגמת נפש בזבוז יום עבודה1 בנתיים..מי משלם את השיחות שמבצע הבחור הנחמד ואם הוא לא היה נחמד? חשיפה של פרטים אנטימים שלי מכוון שגם הודעות הסמס הועברו, הנזק העסקי העצבים בכול התהליך ושאר ירקות מחייבים הגשת תביעה על מנת למנוע מקרים אלו בעתיד.. אשמח לעדכן בהמשך.. ובנוסף גלישה קצרה באינט' מראה שזהו לא מקרה חד פעמי של רשלנות כלפי אלה מגמתי מצד חברות התקשורת.

השב
  • 15:49, 4 ביוני 2012

עידו שלום

בדוק אם יש לך עילה לתביעה אישית. תביעה ייצוגית מעט בעייתית במקרה זה כי אמנם יתכן מאוד וגם לקוחות אחרים סבלו מאותה תופעה אך לא ברור כיצד בדיוק ואיזה נזק נגרם לכל אחד. אם בכל זאת אתה יודע בוודאות כי מדובר בתופעה כדאי להמשיך לבדוק.

בברכה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

מנהל הפורום: עו"ד עמנואל סולומונוב

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים. מוסמך לעסוק בעריכת דין משנת 1972. עו"ד סולומונוב משמש אף
למידע נוסף

053-9378369 חיוג
הודעה

מטרתו של חוק תובענות ייצוגיות הינה מימוש זכות הגישה לבית המשפט, לרבות לסוגי אוכלוסיה המתקשים לפנות לבית המשפט כיחידים וכן אכיפת הדין והרתעה מפני הפרה של הדין כולל מתן סעד הולם לנפגעים. הפורום יעסוק בבחינת סוגיות המאפשרות הגשה של תביעה ייצוגית, בין מול תאגידים גדולים במשק, בנקים, רשויות מעסיקים ועוד. נענה על שאלות האם מתקיימת עילת תביעה והאם עילת התביעה מתאימה לתובענה ייצוגית. מעת לעת יימסר בפורום מידע על תביעות ייצוגיות המתנהלות והמשפיעות על זכויות האזרחים.