זיוף חתימה ע"י נציג שירות של חברת פלאפון - פורום תביעות יצוגיות

שאלה חדשה
  • אירנה

נשלח ע"יאירנה 14:57, 24 ביוני 2012

שלום רב, עברתי על החשבונית החודשית מחברת פלאפון של מכשיר הסלולר שברשותי (מאחר והפסקתי לקבל את החשבונית בדואר ללא סיבה) וגיליתי שמחייבים אותי כבר כמעט שנה על אפליקציית פייסבוק שבחיים לא התחברתי אליה. יצרתי קשר עם המוקד שירות ונאמר לי שהצטרפתי בעמדת שירות לאפליקצייה. יש לציין שלעולם לא ביקרתי בעמדת השירות שלהם! לאחר שיחה שארכה כשעה וחצי דרשתי לראות מסמך שחתום על ידי ובו ביקשתי להצטרף. למרבה הפתעתי שלחו לי מסמך כזה, ובו התגלה לעיניי המסמך חתום בחתימה מזוייפת, שממש אינה דומה לחתימתי, ע"י מישהי שעבדת כנציגה שלהם והייתה חברתי בימי תיכון. האם חברה בסדר גודל כזה לא מאמתת חתימות? האם כל נציג שירות יכול לחתום בשמי על כל דבר? האם יש כאן עילה לתביעה? בתודה מראש, אירנה.

השב
  • 12:38, 25 ביוני 2012

אירנה שלום

הדברים בהחלט נראים חמורים. במידה ומדובר בתופעה ניתן לשרול הגשת ייצוגית. ובכל אופן לעניין זיוף החתימה הרי שאם את בטוחה בזיוף תוכלי להגיש תלונה במשפטרה על זיוף.

בברכה,

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

מנהל הפורום: עו"ד עמנואל סולומונוב

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים. מוסמך לעסוק בעריכת דין משנת 1972. עו"ד סולומונוב משמש אף
למידע נוסף

077-2304021 חיוג
הודעה

מטרתו של חוק תובענות ייצוגיות הינה מימוש זכות הגישה לבית המשפט, לרבות לסוגי אוכלוסיה המתקשים לפנות לבית המשפט כיחידים וכן אכיפת הדין והרתעה מפני הפרה של הדין כולל מתן סעד הולם לנפגעים. הפורום יעסוק בבחינת סוגיות המאפשרות הגשה של תביעה ייצוגית, בין מול תאגידים גדולים במשק, בנקים, רשויות מעסיקים ועוד. נענה על שאלות האם מתקיימת עילת תביעה והאם עילת התביעה מתאימה לתובענה ייצוגית. מעת לעת יימסר בפורום מידע על תביעות ייצוגיות המתנהלות והמשפיעות על זכויות האזרחים.