מאוכזבת - פורום תביעות יצוגיות

שאלה חדשה
 • יעל

  נשלח ע"ייעל 15:17, 12 באוגוסט 2012

  אני גרה בנין מזה 5 חודשים בנין ישן בבנין הפנימי והבנין והוועד לא חושבת לפנות את המקלט ולפנות לשעת חירום הבנין בין 30 שנה איך אוכל להערך אין לי ממ"ד וגם במצב של רעידות אדמה אני ממש בלחץ אוטומי והועד הבלוק לא מטפלת בזה למרות שאני משלמת וועד כול חודש וחוץ מזה ביוב וצמחיה שעולה לי לתוך הבית הועד שמה עלי פס אני מיואשת ולא יודעת מה לעשות בבקשה תשלחו לי תגובה למייל בבקשה או לנייד אחרי 16:30 או בשעה 12:00-12:30

  השב
 • 10:46, 15 באוגוסט 2012

  יעל שלום,

  מציע שתתיעצי בפורום העוסק ביחסי שנים / תכנון ובניה וכן תתייעצי עם עו"ד בתחום. גם משרדנו עוסק בכך ותוכלי לפנות אלינו על פי הפרטים הרשומים מטה.

  בברכה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

מנהל הפורום: עו"ד עמנואל סולומונוב

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים. מוסמך לעסוק בעריכת דין משנת 1972. עו"ד סולומונוב משמש אף
למידע נוסף

077-2304021 חיוג
הודעה

מטרתו של חוק תובענות ייצוגיות הינה מימוש זכות הגישה לבית המשפט, לרבות לסוגי אוכלוסיה המתקשים לפנות לבית המשפט כיחידים וכן אכיפת הדין והרתעה מפני הפרה של הדין כולל מתן סעד הולם לנפגעים. הפורום יעסוק בבחינת סוגיות המאפשרות הגשה של תביעה ייצוגית, בין מול תאגידים גדולים במשק, בנקים, רשויות מעסיקים ועוד. נענה על שאלות האם מתקיימת עילת תביעה והאם עילת התביעה מתאימה לתובענה ייצוגית. מעת לעת יימסר בפורום מידע על תביעות ייצוגיות המתנהלות והמשפיעות על זכויות האזרחים.