אחראיות של קרדן ושירות פלוס - פורום תביעות יצוגיות

שאלה חדשה
 • לנה

  נשלח ע"ילנה 09:25, 15 בינואר 2013

  בשנת 2008 קנינו מכונת כביסה הוצע לי להרחיב אחראיות לעוד 5 שנים, שילמתי כ 1000 ש"ח וקיבלתי אחראיות ל 1+5 שנים. הופתעתי לגלות היום שהחברה שירות פלוס (מולם הוחתם החוזה) מפירה חוזה ולא מוכנה לתקן את המכונה. לטענתם הם כבר לא עובדים עם היובאן קרדן ( שממנו קניתי את המכוסת כביסה) ולכן האחראיות כבר לא כוללת החלפת חלקים וכל תיקון אחר. מה עלי לעשות? מי צריך לעמוד מול תעודת האחראיות? האם אני יכולה לקבל את הכספי חזרה ? אשמח לקבל חוות דעך. תודה

  השב
 • 22:41, 16 בינואר 2013

  לנה, את צריכה לבדוק האם האחריות למכונה ניתנה ע"י קרדן. הם מכרו לפני מספר שנים מכונות ומוצרים אחרים כולל אחריות ל-8 שנים, וכנראה שהם האחראים לספק חלקים. הייתה עליהם תביעה יצוגית פעם ונראה לי שזה נגמר כבר. איך בודקים?

  תגובה
 • 09:37, 17 בינואר 2013

  לליאור וללנה,

  קודם כל צריך לבדוק מה כתוב בתעודת האחריות - מיהו הגורם הנושא באחריות לתיקונים כמתואר.

  כמו כן אכן היתה תביעה ייצוגית בעניין זה נגד קרדן והצדדים הגיעו להסכם פשרה. עם זאת יתכן, אך אני אומר זאת בזהירות, כי המקרה שלפנינו מהווה הפרה של הסכם הפשרה אך יש לבדוק זאת לעומק בהתאם לנסיבות העניין ותנאי הסכם הפשרה.

  ניתן לצפות בהסכם הפשרה בקישור הבא: http://elyon1.court.gov.il/heb/tovanot_yezugiyot/list.htm
  ראו בתובענה מס' 97.

  ממליץ מאוד לפנות ייעוץ משפטי מסודר כשאיתך הסכם האחריות.

  בברכה,

  תגובה
 • 23:08, 17 במאי 2015

  רציתי לעדכן את כל הנפגעים שכבר הוגשה תביעה ע"י משרד עו"ד וכבר התקיים דיון בבית משפט ומקוים לבשורות טובות, אפשר להתעדכן באתר נט המשפט מס' התביעה 23705-09-14 עכשיו זה בשלב ההוכחות.
  לכן אם יש לכם מסמכים של האחריות משירות פלוס ושל קרדן(היבואן) תשלחו, וכן כל אחד יפרסם את זה בסביבתו כמה שיותר הוכחות יהיה יותר קל להוכיח את העוול.
  כתובת הדואר 523848@gmail.com הזדרזו ושילחו
  יפה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

מנהל הפורום: עו"ד עמנואל סולומונוב

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים. מוסמך לעסוק בעריכת דין משנת 1972. עו"ד סולומונוב משמש אף
למידע נוסף

077-2304021 חיוג
הודעה

מטרתו של חוק תובענות ייצוגיות הינה מימוש זכות הגישה לבית המשפט, לרבות לסוגי אוכלוסיה המתקשים לפנות לבית המשפט כיחידים וכן אכיפת הדין והרתעה מפני הפרה של הדין כולל מתן סעד הולם לנפגעים. הפורום יעסוק בבחינת סוגיות המאפשרות הגשה של תביעה ייצוגית, בין מול תאגידים גדולים במשק, בנקים, רשויות מעסיקים ועוד. נענה על שאלות האם מתקיימת עילת תביעה והאם עילת התביעה מתאימה לתובענה ייצוגית. מעת לעת יימסר בפורום מידע על תביעות ייצוגיות המתנהלות והמשפיעות על זכויות האזרחים.