שרות פלוס- אי מתן שרות - פורום תביעות יצוגיות

שאלה חדשה
 • כפיר

  נשלח ע"יכפיר 01:01, 2 במאי 2013

  קניתי מכונת כביסה של באוקנכט ב 2003 עם 7 שנות אחריות לאחר שנאמר לי שהאחריות מתחילה כאשר הטכנאי פותח את המוצר. בשנת 2005 שנכנסתי לדירה הגיע טכנאי פתח את המוצר והציע לי אחריות של 7+1 שנים על הכל. שילמתי 1250 ש״ח נכתב בחשבונית ביטוח ״8 שנות אחזקה שוטפת כולל כל החלקים + טכנאי שרות ״ היום שלושה חודשים לפני תום ה8 שנים החצופים האלו רוצים 280 ₪ עבור משאבה. כמובן שהם טוענים שקרדן הפסיקה לספק להם חלקי חילוף מתאריך 1/1/2013 ולכן אני חייב לשלם להם. הזמנתי את החלק קראתי לשרות החליפו לי את החלק ואז אמרתי לטכנאי שהוא ראשי להתקשר לפקידה ולהגיד לה שהלקוח אינו מעוניין לשלם. להפתעתי נאמר לי שאני לא הלקוח הראשון שמתלונן על בקשה לתשלום למרות שכתוב בקבלה שהאחריות כוללת חלקי חילוף ללא שום סייג או הגבלה. עצתי לכם תזמינו שרות תנו להם לתקן ואל תשלמו 280 ₪ זה המון כסף ואני מוכן לתרום אותי ובלבד שהחברה הזאת לא תקבל אותו מימני שיבינו שיש גם אנשים שלא מפחדים ולא פראירים

  השב
 • 09:22, 6 במאי 2013

  כפיר שלום,

  העניין מתאים יותר לפורום צרכנות.

  בברכה,

  תגובה
 • 11:20, 3 באוגוסט 2015

  רציתי לעדכן את כל הנפגעים שכבר הוגשה תביעה ע"י משרד עו"ד וכבר התקיים דיון בבית משפט ומקוים לבשורות טובות, אפשר להתעדכן באתר נט המשפט מס' התביעה 23705-09-14 עכשיו זה בשלב ההוכחות.
  לכן אם יש לכם מסמכים של האחריות משירות פלוס ושל קרדן(היבואן) תשלחו, וכן כל אחד יפרסם את זה בסביבתו כמה שיותר הוכחות יהיה יותר קל להוכיח את העוול.
  כתובת הדואר 523848@gmail.com הזדרזו ושילחו
  יפה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

מנהל הפורום: עו"ד עמנואל סולומונוב

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים. מוסמך לעסוק בעריכת דין משנת 1972. עו"ד סולומונוב משמש אף
למידע נוסף

053-9378369 חיוג
הודעה

מטרתו של חוק תובענות ייצוגיות הינה מימוש זכות הגישה לבית המשפט, לרבות לסוגי אוכלוסיה המתקשים לפנות לבית המשפט כיחידים וכן אכיפת הדין והרתעה מפני הפרה של הדין כולל מתן סעד הולם לנפגעים. הפורום יעסוק בבחינת סוגיות המאפשרות הגשה של תביעה ייצוגית, בין מול תאגידים גדולים במשק, בנקים, רשויות מעסיקים ועוד. נענה על שאלות האם מתקיימת עילת תביעה והאם עילת התביעה מתאימה לתובענה ייצוגית. מעת לעת יימסר בפורום מידע על תביעות ייצוגיות המתנהלות והמשפיעות על זכויות האזרחים.