תביעה על חוב שלא נשלחה בו שום אזהרה או התראה או הערה - פורום תביעות יצוגיות

שאלה חדשה
  • אימה

נשלח ע"יאימה 10:43, 10 ביוני 2013

שלום לך אני קיבלתי תובענה ע"י רשות השידור על חוב בסך של4300 שהתחיל משנות 2007 עד 2013 שאלתי היא שאני אין לי טלוייזיה או מקלט כמו שאומרים בתובענה ושאני חייבת להם על מה אני חייבת ואיך הם יודעים את זה מה הוא הבסיס? בנוסף אני ביתי בבנייה ושיפוץ אפילו לא מאפשר לשים מקלט שאלתי היא מה אני אוכל עשות במיוחד שכותבים שיש לי 30 יום להשיב לתובענה ? והשאלה השנייה האם יבוא לי לבית ויעקלו,איני מבינה מה קורה ואיך עושים מהלך לא צודק כזה

השב
  • 09:10, 2 ביולי 2013

אימה שלום.
    שאלתך אינה מתאימה לפורום זה. בכל אופן, עליך להגיש כתב הגנה. רצוי להתייעץ עם עו"ד מהתחום.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

מנהל הפורום: עו"ד עמנואל סולומונוב

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים. מוסמך לעסוק בעריכת דין משנת 1972. עו"ד סולומונוב משמש אף
למידע נוסף

077-2304021 חיוג
הודעה

מטרתו של חוק תובענות ייצוגיות הינה מימוש זכות הגישה לבית המשפט, לרבות לסוגי אוכלוסיה המתקשים לפנות לבית המשפט כיחידים וכן אכיפת הדין והרתעה מפני הפרה של הדין כולל מתן סעד הולם לנפגעים. הפורום יעסוק בבחינת סוגיות המאפשרות הגשה של תביעה ייצוגית, בין מול תאגידים גדולים במשק, בנקים, רשויות מעסיקים ועוד. נענה על שאלות האם מתקיימת עילת תביעה והאם עילת התביעה מתאימה לתובענה ייצוגית. מעת לעת יימסר בפורום מידע על תביעות ייצוגיות המתנהלות והמשפיעות על זכויות האזרחים.