• חנה

  נשלח ע"יחנה 19:14, 30 באוקטובר 2013

  תביעה ייצוגית לנעשה בהרחבות בכל הארץ. מילת המפתח עוול אחד גדול. אנשי ההרחבה בכל מקום בקבוצים/מושבים משמשים כענף רווחי למסחטת כספים עבור , כל מה שלא הצליחו לממש בטרם הגיעו אנשי ההרחבות. ואין הם מקבלים זכויות כל שהם! כמה עצוב ומתסכל!החל מהסכם תושב מקפח ממזער ללא כל זכויות, משהו שמזכיר את תקופת ימי הביניים. חוזה שסגר את אנשי ההרחבה מכל הכוונים ומחייב אותם לעשות דבר אחד לשלם. תקנון האגודה שגם הוא מקפח ,חד צדדי, תנאים הזויים, לא מתקבלים על ההגיון, דבר שלא נותן אפשרות של מילוט. פשוט עוול.! גם להתנתק מהם זה בלתי אפשרי!! הנושא לא נחשף עד כה בתקשורת וחבל! יש אפשרות להגיע לתביעה ייצוגית למען אנשי ההרחבות בכל הארץ?? תודה חנה

  השב
 • 08:53, 10 בנובמבר 2013

  לא הבנתי מה הטענה. שחתמת על חוזה שכרגע את מוצאת אותו בעייתי ?
  אם הוא בעייתי למה חתמת עליו.
  בכל מקרה כל הרחבה והחוזה האישי לה מול המשתכנים החדשים. אם יש לך עילת תביעה כלשהי אזיי היא מול ההרחבה הספצפית, אני לא מאמין שהיא יכולה לחול על כלל ההרחבות בכל המושבים בארץ (אלא אם כן כולם עם אותם התנאים באותם החוזים מילה במילה)

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

מנהל הפורום: עו"ד עמנואל סולומונוב

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים. מוסמך לעסוק בעריכת דין משנת 1972. עו"ד סולומונוב משמש אף
למידע נוסף

077-2304021 חיוג
הודעה

מטרתו של חוק תובענות ייצוגיות הינה מימוש זכות הגישה לבית המשפט, לרבות לסוגי אוכלוסיה המתקשים לפנות לבית המשפט כיחידים וכן אכיפת הדין והרתעה מפני הפרה של הדין כולל מתן סעד הולם לנפגעים. הפורום יעסוק בבחינת סוגיות המאפשרות הגשה של תביעה ייצוגית, בין מול תאגידים גדולים במשק, בנקים, רשויות מעסיקים ועוד. נענה על שאלות האם מתקיימת עילת תביעה והאם עילת התביעה מתאימה לתובענה ייצוגית. מעת לעת יימסר בפורום מידע על תביעות ייצוגיות המתנהלות והמשפיעות על זכויות האזרחים.