צריכת חשמל - פורום תביעות יצוגיות

שאלה חדשה
 • מיכל דהן

  נשלח ע"ימיכל דהן 20:03, 5 בפברואר 2014

  אני תושבת י-ם, קיבלתי אתמול חשבון חשמל הזוי , צלצלתי לחברת החשמל והנציגה ביקשה שאבדוק את המונה באמת המונה הראה שצרכנו בערך 2500 קוט"ש פי 4 מהחודשיים הקודמים, אמרתי לה שלא ייתכן וכי דבר לא השתנה בביתי(בחודשיים שחלפו קבלתי חשבון צריכה של 450 קוט"ש ) היא גוללה בפניי תירוץ נחמד: "היתה סופה...." ואז עניתי שאני לא הייתי בבית במשך שבועיים אלה שהיתי בבית הוריי במרכז הארץ( כבר יומיים לפניי שהתחילה). בלעתי תצפרדע מסרבת להבין איך קרה? אתמול חברה פנתה אליי לגבי חשבון חשמל הזוי שקיבלה...וכמוה עוד כמה בנות. אני מבינה שלחברת החשמל הוצאות מרובות בגלל הסופה...אני לא רואה סיבה שאנו הצרכנים נשלם לה על כך. מה עושים?

  השב
 • 11:35, 17 בפברואר 2014

  לא הנבתי ממך. האם ביקשו ממך כסף למרות שלא צרכת את החשמל בפועל ?

  תגובה
 • 21:43, 17 בפברואר 2014

  ע"פ קריאת המונה צרכתי 2226 קוט"ש ע"פ המציאות לא ייתכן הדבר מאחר ולא שיניתי את צריכת החשמל הבסיסית בהשוואה לחודשיים שקדמו לחשבון זה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

מנהל הפורום: עו"ד עמנואל סולומונוב

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים. מוסמך לעסוק בעריכת דין משנת 1972. עו"ד סולומונוב משמש אף
למידע נוסף

053-9378369 חיוג
הודעה

מטרתו של חוק תובענות ייצוגיות הינה מימוש זכות הגישה לבית המשפט, לרבות לסוגי אוכלוסיה המתקשים לפנות לבית המשפט כיחידים וכן אכיפת הדין והרתעה מפני הפרה של הדין כולל מתן סעד הולם לנפגעים. הפורום יעסוק בבחינת סוגיות המאפשרות הגשה של תביעה ייצוגית, בין מול תאגידים גדולים במשק, בנקים, רשויות מעסיקים ועוד. נענה על שאלות האם מתקיימת עילת תביעה והאם עילת התביעה מתאימה לתובענה ייצוגית. מעת לעת יימסר בפורום מידע על תביעות ייצוגיות המתנהלות והמשפיעות על זכויות האזרחים.