הוט - השבת ציוד על ידי משרד חקירות! - פורום תביעות יצוגיות

שאלה חדשה
 • מיכאל ברגר

  נשלח ע"ימיכאל ברגר 18:21, 24 באוגוסט 2014

  שלום, התנתקתי מחברת העינויים בשם הוט. היום קבלתי הודעת SMS עם בקשה למלא טופס להשבת ציוד לחצתי על הלינק בסלולר, ונדהמתי לגלות שאני אמור למלא טופס במשרד חקירות פרטי! http://amirim-investigations.com/returns/ זה הטופס. לאחר שלא מלאתי, הם שלחו לי בשנית, לאימייל עניתי להם שיתקשרו לנייד, אך אף אחד לא התקשר בנתיים האם להוט יש זכות למסור את הפרטים שלי למשרד כלשהו? האם המשרד יכול לחייב אותי למלא טופס הזוי שכזה? אני לא מעוניין למלא שום טופס של שום חברת חקירות. מה עושים בעניין?

  השב
 • 11:25, 25 באוגוסט 2014

  אין כל פסול בעבודה, שהוט הסמיכה למשרד כלשהו, לרכז עבורה את נושא החזרת הציוד. השאלה כלום חייב אתה במילוי טופס זה, תשובתה בהסכם ההתקשרות שבינך לבין הוט.

  תגובה
 • 21:27, 14 ביוני 2015

  שלום מיכאל\יש לי אותה בעיה כבר למעלה מחודש אני מבקשת לבוא לקחת ציוד והם עונים"התקשרו אליך לתאם"
  היום אני מקבלת הודעה מחברת אביטוב להשיב ציוד מיד הרמתי טלםון אין קול ואין עונה. שלחתי להם אימייל
  ונראה מה יהיה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

מנהל הפורום: עו"ד עמנואל סולומונוב

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים. מוסמך לעסוק בעריכת דין משנת 1972. עו"ד סולומונוב משמש אף
למידע נוסף

053-9378369 חיוג
הודעה

מטרתו של חוק תובענות ייצוגיות הינה מימוש זכות הגישה לבית המשפט, לרבות לסוגי אוכלוסיה המתקשים לפנות לבית המשפט כיחידים וכן אכיפת הדין והרתעה מפני הפרה של הדין כולל מתן סעד הולם לנפגעים. הפורום יעסוק בבחינת סוגיות המאפשרות הגשה של תביעה ייצוגית, בין מול תאגידים גדולים במשק, בנקים, רשויות מעסיקים ועוד. נענה על שאלות האם מתקיימת עילת תביעה והאם עילת התביעה מתאימה לתובענה ייצוגית. מעת לעת יימסר בפורום מידע על תביעות ייצוגיות המתנהלות והמשפיעות על זכויות האזרחים.