ספאם טלפוני מאת תמר עמר מועדמדת The Voice - פורום תביעות יצוגיות

שאלה חדשה
  • ארז מקבי

נשלח ע"יארז מקבי 17:57, 16 בנובמבר 2014

שלום, לכאורה כל תושבי מועצה איזורית מעלה יוסף שבגליל, קיבלו בימים האחרונים טלפונים עם הודעה קולית מאת תמר עמר מועמדת The Voice ממושב יערה, שבה שומעים אותה מבקשת שנצביע עבורה. בדיעבד בסתבר שרשימת הטלפונים של צוות הביטחון האיזורי הודלפה מהמועצה אל הגוף שיזם את ההטרדה הטלפונית, אבל לזה לא אתייחס כאן. השאלה שלי היא למה בכלל אני צריך לטרוח ולתבוע את תמר עמר? אני לא מעוניין בפיצויים, אני מעוניין בהפסקת התופעה, ושהעבריין יקבל את עונשו לפי הדין. האם תלונה במשטרה עשוייה להועיל במשהו? הרי ההטרדה כבר נפסקה (הגמר של תוכנית הבידור הזאת כבר עבר). זה לא קצת עקום שהאזרח הפשוט צריך לאכוף את חוק הספאם בעצמו, במקום שהמשטרה תעקוף אותו? האם יש למשטרה את הסמכות להטיל קנס בעצמה, כמו שיש לה את הזכות לתת דו״ח חנייה. תודה, ארז

השב
  • 10:48, 26 בנובמבר 2014

ארז שלום,

שאלתך איננה בתחום התובענות היצוגיות.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

מנהל הפורום: עו"ד עמנואל סולומונוב

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים. מוסמך לעסוק בעריכת דין משנת 1972. עו"ד סולומונוב משמש אף
למידע נוסף

077-2304021 חיוג
הודעה

מטרתו של חוק תובענות ייצוגיות הינה מימוש זכות הגישה לבית המשפט, לרבות לסוגי אוכלוסיה המתקשים לפנות לבית המשפט כיחידים וכן אכיפת הדין והרתעה מפני הפרה של הדין כולל מתן סעד הולם לנפגעים. הפורום יעסוק בבחינת סוגיות המאפשרות הגשה של תביעה ייצוגית, בין מול תאגידים גדולים במשק, בנקים, רשויות מעסיקים ועוד. נענה על שאלות האם מתקיימת עילת תביעה והאם עילת התביעה מתאימה לתובענה ייצוגית. מעת לעת יימסר בפורום מידע על תביעות ייצוגיות המתנהלות והמשפיעות על זכויות האזרחים.