זיוף חתימה בחברת פלאפון - פורום תביעות יצוגיות

שאלה חדשה
  • מרי

נשלח ע"ימרי 14:45, 24 בדצמבר 2014

שלום אמא שלי עברה לחברת פלאפון על ידי שיחה עם נציג בקו טלפון בגלל שהמחירים היו נמוכים משאר החברות באותה תקופה 39 שקל. לאחר בירור חשבונית בבנק גילתה שבעצם חייבו אותה ב59 שקל היא התקשרה לאחר כמה ימים חזרה אלייה מקשרי לקוחות וביקשתי שישלחו לי במייל את החתימה וגילנו שהחתימה הייתה מזוייפת וזו לא חתימה של אמא שלי ואפילו לא הכתב שלה אמרתי לנציגה שאני אתבע את החברה היא אמרה תעשי מה שאת רוצה ובנטסף אם אמא שלי רוצה שיבדקו את הנושא שהיא צריכה לחתום לפלאפון על עוד מסמך שאומר כביכול שזה בדיקה מי זייף את החתימה אמא שלי לא הסכימה לחתום על זה. כשאמא שלי דיברה עם אותו נציג שצירף אותה בזמנו שהיא הצטרפה היא רשמה ממנו מספר פנייה אך אין הקלטה של שיחה מה אפשר לעשות ואיך לתבוע אותם תודה מראש מרי

השב
  • 09:36, 30 בדצמבר 2014

מרי שלום,

אין מספיק פרטים ואני ממליץ שתיצרי איתי קשר טלפוני.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

מנהל הפורום: עו"ד עמנואל סולומונוב

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים. מוסמך לעסוק בעריכת דין משנת 1972. עו"ד סולומונוב משמש אף
למידע נוסף

053-9378369 חיוג
הודעה

מטרתו של חוק תובענות ייצוגיות הינה מימוש זכות הגישה לבית המשפט, לרבות לסוגי אוכלוסיה המתקשים לפנות לבית המשפט כיחידים וכן אכיפת הדין והרתעה מפני הפרה של הדין כולל מתן סעד הולם לנפגעים. הפורום יעסוק בבחינת סוגיות המאפשרות הגשה של תביעה ייצוגית, בין מול תאגידים גדולים במשק, בנקים, רשויות מעסיקים ועוד. נענה על שאלות האם מתקיימת עילת תביעה והאם עילת התביעה מתאימה לתובענה ייצוגית. מעת לעת יימסר בפורום מידע על תביעות ייצוגיות המתנהלות והמשפיעות על זכויות האזרחים.