האם ניתן להגיש תביעה ייצוגית נגד בזק - פורום תביעות יצוגיות

שאלה חדשה
  • אדי

נשלח ע"יאדי 01:26, 27 בנובמבר 2015

בגין אי שליחת חשבוניות תשלום חודשיות בזמן ? כבר כמה חודשים הם שולחים אלי את הודעת התשלום יומיים שלושה ואף שבוע לאחר תום המועד , עד כה צילצלתי אליהם כמה ימים לפני תום המועד על מנת להודיע על כך ולהאריך את תוקף מועד התשלום . גם החודש ,כיון שעד היום החשבונית לא הגיע כפי שהחוק דורש ( שבועיים לפני תום מועד התשלום כמדומני ) צלצלתי לבזק אולם הם טירטרו אותי ש יותר אין לדחות יותר את מועד התשלום ושאם החשבונית לא מגיעה בזמן עלי לשלם דרך הוראת קבע , דבר שאני מתנגדת מפורשות , או להבדיל טירטרו אותי לגשת לקיוסקים מסויימים לשלם להם שם את חשבון בזק או אפילו לקבל דרך הפקס את חשבונית התשלום , כאילו יש לי פקס ... ,עלי לציין שזה לא קורה לא עם חברת החשמל ולא עם תאגיד המים ולא הגז , רק בזק שולחת חשבונית חודשיות באיחור וככבר יומיים לאחר מכן ! הטלפון מטרטר כל כמה דקות ש איחרתי את מועד התשלום , כאילו זה היה באשמתי ...מה גם שהחשבונית מגיעה עם הוספת קנס על אי תשלום בזמן מה לעשות בנידון? בתודה עדי

השב
  • 11:02, 31 בדצמבר 2015

שלום, בכפוף לקבלת פרטים נוספים יתכן שיש מקום לתביעה יצוגית

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד עמנואל סולומונוב

מנהל הפורום: עו"ד עמנואל סולומונוב

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ירושלים. מוסמך לעסוק בעריכת דין משנת 1972. עו"ד סולומונוב משמש אף
למידע נוסף

077-2304021 חיוג
הודעה

מטרתו של חוק תובענות ייצוגיות הינה מימוש זכות הגישה לבית המשפט, לרבות לסוגי אוכלוסיה המתקשים לפנות לבית המשפט כיחידים וכן אכיפת הדין והרתעה מפני הפרה של הדין כולל מתן סעד הולם לנפגעים. הפורום יעסוק בבחינת סוגיות המאפשרות הגשה של תביעה ייצוגית, בין מול תאגידים גדולים במשק, בנקים, רשויות מעסיקים ועוד. נענה על שאלות האם מתקיימת עילת תביעה והאם עילת התביעה מתאימה לתובענה ייצוגית. מעת לעת יימסר בפורום מידע על תביעות ייצוגיות המתנהלות והמשפיעות על זכויות האזרחים.