לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
יניב

תביעה על עוגמת נפש חמורה נגד הוט

שלום, אשמח לדעת האם יש עילה אישית של 100% לגבי הנושא הבא: אני עובד מהבית והפרנסה שלי מתבססת על חיבור תקין לאינטרנט. אני מחובר לטריפל של הוט(שירותי טלוויזיה,אינטרנט,טלפון) מזה שבוע בדירה שעברתי אליה, הכל היה תקין עד אתמול בצהריים. שירות האינטרנט לא עבד ונציג תיאם איתי טכנאי להיום בבוקר שבא והחליף את אחד המכשירים לאחר שהנציג אמר בוודאות שמדובר בתקלת ציוד, יש לציין שהייתי מנוטרל מאינטרנט למשך קרוב ל-24 שעות אך אפשר להבין שתקלות ציוד יכולות לקרות וכו’ כעבור שעה לאחר שהחליף את הציוד, שוב הייתה אותה בעיה. יצרתי שוב קשר עם הוט ושוב הנציג אמר שמדובר בתקלת מכשיר, פה כבר חשדתי כי ראיתי שהאינטרנט חזר פעם אחת לכ-10 דקות במהלך היום וגם הוי או די עבד חלקית במהלך היום, כמו הדייר שהשכיר את הדירה לפני כן לאחר ששאלתי אותו היום אם היו לו בעיות עם הוט בדירה ואמר שכן אישש את חשדותיי, הטכנאים לא הצליחו לזהות שלא מדובר בבעיית ציוד אלה בבעיה תשתיתית והטעות עלתה לי בהמתנה נוספת של יומיים לטכנאי ליום רביעי, כמו כן במהלך היום ניסיתי ליצור קשר עם מנהל דרך טכנאים כ-4 פעמים אך נותקתי וטורטרתי דקות ארוכות במשך כל שיחה, נציגים שהבטיחו שיחזרו אלי אם השיחה תתנתק לא חזרו אלי ורק בשעה 22 בערב בטרם כתיבת המייל הזה הצלחתי להתקשר וליצור קשר עם מנהל בלי שינתקו אותי ויתייחסו אלי בביזיון. הסברתי למנהל כי טכנאי הגיעה היום והחליף ציוד אך לא עשה בדיקה מקיפה של תשתית וכדומה ובגלל זה צריך לחכות יומיים נוספים, דבר שגורם לי לאבד פרנסה של אלפי שקלים עד יום רביעי. המנהל אמר שאין מה לעשות, היומנים מלאים ושאחכה ליום רביעי. הסברתי לו ש3 טכנאים אמרו היום שיש תקלה בציוד ושלחו אותי אפילו להחליף ציוד בחנות של הוטנט למרות שלא סביר שמדובר בתקלה בציוד והוא ענה שהמערכת האוטומטית שלהם זיהתה שהציוד פגום והם עובדים רק לפי המערכת האוטומטית, שאלתי אותו אז מדוע רק אחרי מספר שיחות והסברים לא מבוטלים שאני בתור לקוח לא אמור לבוא עם רקע טכני מסביר לכם שלא מדובר בבעיית ציוד אלה בבעיה עמוקה יותר ורק לאחר מכן אתם מכניסים לטכנאי לרשימת המטלות שיבדוק את התשתית וכדומה? הוא ענה תשובה אוטומטית דומה ואמר שאין לו מה לעשות והטכנאי יכול לבוא רק ביום רביעי ויבדוק את זה. יש לי את כל השיחות מוקלטות. אשמח לתשובה לגבי מה אחוז ההצלחה בתביעה כזאת, איזה סכום אפשר להוציא(לאחר הוצאות, אחוזים, עמלות וכו’). תודה, יניב.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תביעות יצוגיות