לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
מלי

גירושין בגלל נטיות הבעל מזונות זמניים

שלום אנו נשואים שלוש שנים ,לי זה נישואין שניים ולבעל נישואין שלישיים אין ילדים משותפים . בתחילה היה הכל נפלא ולאט לאט הבעל התחיל להתעמר בי ולתת לי תחושה שאינו רוצה ביחסים אישיים אלא רק שאני "אטפל" בו . לפני שבועיים רבנו ועזבתי לבקשתו לבית הורי ,או אז אמרו לי חבריו שהוא דו מיני/הומו והתפלאו איך לא הבנתי את זה... שאלתי האם אני יכולה על סמך זה להתגרש מיידית ולקבל את הדמי הכתובה או לחילופין לבקש מזונות זמניים כי אין לי עכשיו כסף בכלל למיחייתי, בבקשה תשובה מהירה תודה רבה רבה

item.Author מנהל הפורום שלומי באשי - משרד עורכי דין

שלום מלי, את צריכה להחליט מה את רוצה. להתגרש או להישאר נשואה. אם את רוצה להתגרש - אז בתור גרושה לא מגיע לך מזונות. וכן את בהחלט יכולה להגיש תביעה לגירושין לטעון טענותייך - אותם את צריכה להוכיח!! ובמקרה שתוכיחי וכל שכן תוכיחי כי הוא הסתיר זאת ממך - את בהחלט יכולה לדרוש וגם לקבל את כתובתך. לגבי מזונות - כל עוד את אשתו - את יכולה להגיש תביעה למזונות ואז תלוי בכל הפרמטרים המתאימים - אם מגיע לך או לא מגיע לך. לא תקבלי מזונות רק בגלל תיאור המקרה שלך אלא אם כן את באמת זקוקה. עיצה שלי - אם הגעת למסקנה שאת לא רוצה להמשיך בחיים המשותפים תגיעו להסכם ותתגרשו.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום מזונות