לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
נועם כהן

הסדרי ראייה ילד קטין

שלום רב, אני נועם כהן בן 42 אב לילד בן 9 כשבני היה בן שנה אני וגרושתי החלטנו להתגרש הילד חי איתה כמובן היינו ביחסים בסדר עד שהתחתנתי בשנית מהרגע שהכרתי את אשתי היא פשוט התחילה להתנהג בצורה לא הוגנת ולא הגיונית כלל, ככל שהילד גדל היא פשוט הייתה מספרת לו שקרים עליי ועל אשתי שתחייה, כשהגיעו ילדים היא הייתה מרחיקה אותו שוב בשקרים והסטות שקריות אני אוהב את הבן שלי מאוד והלוואי והייתי יכול גם לגדל אותו מוכן לעשות הכל בשבילו היינו בבית משפט לגבי הסדרי הראייה מכיוון שגרושתי החליטה שאני לא יראה את הילד יותר ואני כבר שנתיים לא רואה אותו כלל בית משפט פסק שנלך לטיפולים ואכן הלכתי לכל הטיפולים הנדרשים אך לצערי גרושתי עדיין מסרבת לתת לי לראות את הבן שלי מלבד הטיפולים אפילו שהוא בוכה ואומר לי שהוא רוצה לחזור אליי הבייתה מתגעגע וכו' אני סבלתי מאוד מגרושתי ולא מוכן לסלוח לה וגם לא חייב אני מתנהל מולה רק במה שקשור לילד אבל אני כבר לא יכול היא גורמת לי לעוול ולסיכסוכים בבית שאלתי היא... אם אני מגיש מכתב לשופטת שאני לא מעוניין יותר בקשר עם הילד ובטיפולים זה פשוט עולה לי בבריאות ואני לא רוצה את זה יותר עם כל הצער שבדבר! אני לקחתי החלטה אחרי 7 שנים שאני סובל ממנה שאני לא רוצה את זה יותר,שהילד יגדל ויבין בדיוק מי זה אבא לו ויוכל לעמוד מול אמא שלו בלי לפחד שתרביץ לו או תעניש אותו שיחפש אותי השאלה היא.... האם בית משפט יאשר את זה מה התהליך? ומה עליי לעשות!? בבקשה אל תנסה לשכנע אותי אחרת! אני נחוש בדעתי להמשיך ככה! עד היום רקדתי לפי החליל שלה ואני מבטיח לך מבטיח שביום שזה יקרה הילד יחזור מהר מאוד!

item.Author מנהל הפורום שלומי באשי - משרד עורכי דין

שלום נועם, מצער מאוד לקרא. נכון להיום המצב המשפטי במדינת ישראל הוא שלראות את ילדיך ולקיים עימם קשר זה בגדר זכות ולא חובה! אף אחד לא יכול להכריח אותה להיות בקשר עם אף אחד. לכם, ככל וזהו רצונך, אין אפילו צורך לגשת לבית המשפט ואין צורך לעשות מאום. ביקשת שלא אשכנע - אז זו תשובתי

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום מזונות