open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 9 בינואר 2019

            הפרשי מדדים במזונות תביעה בהוצאה לפועל.

            הגרוש שלי לא שילם מעולם את ההצמדה למדד. אני גרושה 8 שנים. פתחתי תיק על שנתיים של מזונות והגדלה על ה 6 שנים הנוספות. האם זה אפשרי? אני צריכה אישור הית משפט או במידה ואלו לא המזונות אלא רק ההצמדה למדד אני יכולה לתבוע גם בלי אישור בית משפט בהוצאה לפועל? במידה וצריך אישור בית משפט איך עושים זאת? בתגובת פרעתי הגרוש מבקש לפי סעיף 53 א הפרשים על שנים לפני השנתיים שהעביר לטענתו בטעות ביתר על חודש יולי על ילד שסיים בית ספר. האם מאותו סעיף אני לא יכולה לתבוע את המדדים של כל התקופה??

            9 בינואר 2019
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form