• אולגה

נשלח ע"יאולגה 20:36, 16 באוקטובר 2012

שלום. קיבלתי בשנה האחרונה 1300 ש"ח כל חודש דמי מזונות מביטוח לאומי. לא ידעתי שאני צריכה להגיש הצהרה, ביטלו לי את המזונות זאת אומרת, מאוגוסט אני לא מקסלת מזונות. הגשתי את ההצהרה ולאחר מכן בקשו ממני להעביר תלושי שכר של השנה האחרונה.. כשתבעתי את ביטוח לאומי לא ידעתי שצריך להעביר להם תלושי שכר... השתכרתי בממוצע ב 3000 ש"ח בחודש שאלתי האם זה ישפיע על גודל המזונות שאני אמשיך לקבל? כמה מזונות מקבלת בממוצע אישה המשתכרת שכר מינימום? תודה רבה

השב
  • 20:01, 21 באוקטובר 2012

היי
    עדיין לא השבתם לי על שאלתי...

תודה אולגה

תגובה
  • 21:30, 21 באוקטובר 2012

שלום אולגה
    ראשית מתנצל על העיכוב זה התפספס איכשהוא.
    לגבי גןבה המזונות שתקבלי - כמובן שלגובה השתכרות יש השפעה על הסכום יש מה שנקרא נקודת איפוס שאם התובעת משתכרת יותר ממנה אזי לא ישולמו לה מזונות.
    איני רוצה להטעות אותך בסכומים ולכן עדיף שתצלצלי למחלקת מזונות בביטוח לאומי ותקבלי מספרים מדויקים

תגובה
  • 21:34, 21 באוקטובר 2012

שלום אולגה
    ראשית מתנצל על העיכוב זה התפספס איכשהוא.
    לגבי גןבה המזונות שתקבלי - כמובן שלגובה השתכרות יש השפעה על הסכום יש מה שנקרא נקודת איפוס שאם התובעת משתכרת יותר ממנה אזי לא ישולמו לה מזונות.
    איני רוצה להטעות אותך בסכומים ולכן עדיף שתצלצלי למחלקת מזונות בביטוח לאומי ותקבלי מספרים מדויקים

תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין? מה וכמה מגיע לילדים, לאישה? היכן להגיש תביעת מזונות אישה - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה? כמה זמן עד שאקבל מזונות? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.