תיק מזונות הוצל"פ - פורום מזונות

שאלה חדשה
  • אם חד הורית

נשלח ע"יאם חד הורית 11:49, 15 באוגוסט 2013

שלום רב, יש לי תיק מזונות שוטף בהוצל"פ , השבוע קיבלתי מכתב שבכוונת הוצל"פ לסגור את התיק מאחר ולא הייתה פעילות בו במהלך השנתיים האחרונות. אני איני רוצה לסגור את התיק - והסיבה שלא הייתה פעילות היא מסיבות כלכליות ועוד כמה סיבות אישיות שלא אוכל לפרט כרגע. שאלתי היא, במידה וייסגרו יהיה ניתן לפתוח אותו מחדש? או במקביל לפתוח תיק נוסף בהסתמך על החוב שקיים בתיק שייסגר? אודה ואשמח לתגובה. בברכה, אם חד הורית

השב
  • 17:31, 26 באוגוסט 2013

שלום רב,
    הייתי מציע כי תגיעי להוצאה לפועל ותגישי בקשה בתיק אשר תחייה אותו ולא תביא לסגירתו.
    הלכה למעשה הצדק עם המדינה - אם את לא מבצעת פעולות בתיק אז אין לך צורך בו וחבל לבזבזב כח אדם מיותר על תיק שאינו פעיל.
    אם קיים חוב בפועל שאינו משולם - הייתי מציע כי תתחילי לפעול ותנקטי סבב של עיקולים אשר יגרום לשעון הזמן לעצור ולהתחיל מחדש בבחלינת חוזר המעש בתיק.
    תוכלי לפתוח בעתיד תיק עם יתרת חוב כפיש שתכתבי אולם יהיה עלייך להוכיח מדוע לא עשית שום דבר לגביית החוב.

תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין? מה וכמה מגיע לילדים, לאישה? היכן להגיש תביעת מזונות אישה - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה? כמה זמן עד שאקבל מזונות? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.