איחור בתשלום מזונות - פורום מזונות

שאלה חדשה
 • שני

  נשלח ע"ישני 23:17, 13 במאי 2012

  שלום ברצוני להתייעץ לגביי מה אוכל לעשות מאחר והגרוש שלי מאחר קבוע בכמה ימים את תשלום המזונות. אמור לשלם ב10 ומשלם ב14, זה גורם לי לפיגורים והחזרות צ'קים בפסק דין כתבה השופטת שעל כל איחור הוא יישא בריבית והצמדה אך איך רודפים אחר דבר כזה? איך מחשבים? הוא כמובן לא מרגיש מאויים ועושה כרצונו. ועוד שאלונת. אם בפסק הדין האחרון השופטת קבעה שתשלום הגן יהיה כתעריף גן עירוני, אך כאשר אמרתי על תשלום הצהרון הוא התחמק ואמר שישלם רק על הימים שהוא מוציא את הילדה. האם זה באמת צריך להיות כתוב לפרטי פרטים בפסק דין? גן כולל צהרון? מה אפשר לעשות בנידון. תודה רבה מראש.

  השב
 • 11:02, 15 במאי 2012

  אם הגרוש שלך משלם בקביעות בכל 14 לחודש, הייתי מציע להניח לזה ולא לעשות כלום. כל רדיפה אחר ההקדמה המתבקשת של ארבעה ימים תסתיים בכישלון. אם הוא משלם קבוע ב 14 לחודש אינני רואה כל סיבה שמועד התשלום לא ישונה ל 14 גם בהליך שיפוטי בו את תנקטי.
  הליך שכזה יעלה לך כסף מיותר שאינני רואה צורך להוציאו כעת.
  לא כך הוא לגבי הצהרון - אינני יודע מה נקבע בפסק הדין וחושב לתת לעורך דין לראות את פסק הדין. חייב להיות פירוט מדויק בפסק הדין הכולל גם את הגן וגם את הצהרון. אם הדבר אינו מצוין ניתן להגיש בקשה לבית המשפטי בנושא שכן אין כל ספק כי החובה לשאת בהוצאות החינוך כוללת גם את הצהרון.

  תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין? מה וכמה מגיע לילדים, לאישה? היכן להגיש תביעת מזונות אישה - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה? כמה זמן עד שאקבל מזונות? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.