בעלי ברח מהארץ - פורום מזונות

שאלה חדשה
  • דניאלה

נשלח ע"ידניאלה 00:17, 4 בינואר 2014

אני נשואה 5 שנים עם 3 ילדים, גרנו בוילה מפוארת עם אופר 2 מכוניות יוקרה 6-8 כרטיסי אשראי הוצאות חודשיות מעל 50000 שח התברר שבעלי חייב כספים לשוק האפור מעל 10000000 כן... זה לא טעות באפסים לצערי בעלי ברח מכאן, לא ברור לאן ולא יוצר איתנו קשר. עזבנו את הוילה שבה היינו גרים ועברתי לגור אצל חברה.מה ביטוח לאומי ישלם לי? נשארתי בלי אגורה וכרטיסי האשראי לא עובדים, כל הסיפור שבועיים - שלושה. לא נראה שהוא יחזור, הוא מסובך פה עד מעל הראש. מה מגיע לי? מה עושים? אני עם 3 ילדים בני 4 3 ושלושה חודשים. מה ביטוח לאומי ישלם לי? אין לי איך לצאת לעבוד, אני עם תינוק בבית ורק צהרון לילדים יעלה לי 2000 שח לחודש אם אצא לעבוד וגן ויצו או נעמת לתינוק יעלה לי בסביבות 2000. איך מסתדרים? מה לעשות?

השב
  • 17:17, 5 בינואר 2014

שלום דניאלה,
    את צריכה להגיש תביעה למזונות. ללא פסק דין למזונות לא תוכלי לקבל תשלום מהביטוח לאומי עבור מזונות.
    הייתי מציע להגיש תביעה כנגדו ונכגד הוריו. לפי החוק ניתן להגיש תביעת מזונות כנגד סבא וסבתא באם האב לא משלם או לא יכול לשלם או לא רוצה לשלם.
    חבל שהתעוררת כל כך מאוחר.
    מציע כי תגשי לקבל ייעוץ משפטי

תגובה
  • 22:30, 5 בינואר 2014

להוריו אין כסף.
    ולמה התעוררתי מאוחר?

תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין ? מה וכמה מגיע לילדים,  לאישה ? היכן להגיש תביעת מזונות אישה  - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה ? כמה זמן עד שאקבל מזונות ? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.