בגדי בית ספר - פורום מזונות

שאלה חדשה
 • שלומי

  נשלח ע"ישלומי 13:03, 26 באוקטובר 2014

  שלום כידוע בתחילת כל שנת לימודים מקבלת האשה 1500 ש"ח להוצאות בית הספר עבור הילד, גרושתי כוללת בהוצאות בית ספר את חולצות בית הספר עם הסמל המודפס בעוד אני טוען שחולצות אלו נכללות במזונות הילד המשולמים כל חודש, טענתי היא שדין בגדי בית הספר הינו כדין בגדי הגן, כמו שהבגדים שאיתם הלך הילד לגן נקנו מכספי המזונות כך גם בגדי בית הספר, הלא כעת אין צורך לרכוש עבור הילד בגדים ליומיום. לסיכום אשמח לשמוע את דעתך האם בגדי בית הספר צריכים להיחשב כציוד לבית הספר כמו תיק, קלמר וכו' או האם הם צריכים להיחשב כביגוד כמו יתר הביגוד שנקנה עבור הילד מתשלום המזונות.

  השב
 • 16:08, 9 בנובמבר 2014

  שלום שלומי,
  לדעתי המדובר בהוצאה שנתית הנכללת במסגרת הוצאות בית הספר. לא ייתן רוכש את החולצות הללו לולא הדבר היה נדרש ועל כן דינם הינו כמו הקלמר, הספרים והילקוט.
  שים לב כי עליך לשאת במחצית מהוצאות אלו בקיזוז הסך המתבל מהביטוח הלאומי.
  אנחנו מדברים על הוצאת ספרים - חדשים - של כ 600 שקלים, ציוד עוד 200 וחולצות עוד כ 300 כולל פוטרים. יש ועד בית ספר ותשלום שנתי בסך של כ 600 ש"ח והנה אתה נמצא במצב שבו עבור כל אלו אתה נדרש להוסיף את המחצית שעומדת על כ 100 - 200 שח לשנה.
  לא צריך לריב על דבר שכזה

  תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין? מה וכמה מגיע לילדים, לאישה? היכן להגיש תביעת מזונות אישה - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה? כמה זמן עד שאקבל מזונות? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.