open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 7 ביולי 2015

            מזונות ילדים

            יש לי הסכם כתוב ביני לבין בן זוגי, לעיניין משמורת ותשלום מזונות. שלא אושר בבית המשפט.. לא עשינו את זה.
            היום הוא בפש"ר. . והעו"ד שלו אומרת שאגיש לבית המשפט לפי סעיף 128.
            האם אני צריכה ללכת עם ההסכם ולתת לו תוקף של פסק דין? האם הוא צריך לבוא איתי? איך נותנים לו תוקף של פסק דין?
            ולמי מגישים את הבקשה לפי סעיף 128?

            7 ביולי 2015
          forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form