דמי מזונות - פורום מזונות

שאלה חדשה
 • מיטל

  נשלח ע"ימיטל 10:05, 5 בספטמבר 2015

  שלום רב, 1. ע"פ פסק הדין, הגרוש צריך לשלם דמי מדור מרגע ששכרתי דירה או רכשתי בית. נכון להיום אני מתגוררת בבית הוריי, והוא פטור מדמי מדור. אני לקראת רכישת דירה. האם יהיה עליו לשלם דמי מדור מהרגע שאתחיל לשלם את תשלומי המשכנתא (שזה יקרה מספר חודשים בטרם הכניסה לבית) או החל מרגע כניסתי לבית בפועל? 2. עליו לשלם 900 ש"ח דמי מדור (ילד אחד). בכדי שלא יבקש להפחית מהסכום, האם כדאי לי לקחת משכנתא חודשית של 2700 (פי 3 בדיוק) או שיכולה לקחת פחות וזו לא עילה מבחינתו לבקש הפחתה? 3. ע"פ פסק הדין, עליו לשלם מזונות כל 1 לחודש, בהו"ק, צמודה למדד כל 3 חודשים. בפועל, הוא אינו מקפיד על ה 1 לחודש וגם זה לא מועבר בהו"ק צמודת מדד. למי עלי לפנות בנושא? אודה על תשובות בכל השאלות.

  השב
 • מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

  שלומי באשי, עו"ד,מנהל הפורום

  17:48, 6 בספטמבר 2015

  שלום מיטל,
  1.יש לך יכולת להחליט מתי את לוקחת את המשכנתא - לכם אציע כי תקחי אותה ממש בסמוך לכניסה ובכך תפתרי את הביעה. לדעתי הוא צריך לשלם לך ברגע שאת עוברת.
  2.לדעתי ככל שהחזר המשכנתא יהא נמוך יותר הוא יכול לבקש הפחתה.
  3.פני אליו וככל שהוא לא מקפיד את יכולה לעשות זאת דרך הוצאה לפועל. מציע כי את חישוב ההצמדות תעשי אחת לשנה ולגבי מועד התשלום - אם מדובר בכמה ימי איחור - לא לעשות עניין. חבל להתחיל בבלגן מיותר

  תגובה
מנהל הפורום:שלומי באשי - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: שלומי באשי - משרד עורכי דין

עו"ד שלומי באשי הינו בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים בתחום דיני המשפחה הכולל הופעות בבתי המשפט לענייני
למידע נוסף

053-9374958 חיוג
הודעה

לא יודעים כמה מזונות יפסוק לכם בית המשפט או בית הדין? מה וכמה מגיע לילדים, לאישה? היכן להגיש תביעת מזונות אישה - בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה? כמה זמן עד שאקבל מזונות? על כך ושאלות נוספות בנושא מזונות אישה וילדים בפורום זה.