דילמה לגבי רכישת דירה - פורום משכנתא

שאלה חדשה
 • ע

  נשלח ע"יע 20:05, 15 במאי 2013

  שלום, אני נמצאת בתהליכי פוריות, ומתעתדת להפוך לאם חד הורית. רציתי לשאול אם כדאי להמתין עם רכישת הדירה, עד לאחר שאהפוך לאם חד הורית, כדי לקבל הטבות ממשרד השיכון, או שלקחת כבר היום משכנתא, לאור המחירים הגואים, והריבית הנמוכה מאידך של המשכנתא. ממה שניסיתי לבדוק באתר משרד השיכון לא מממש הצלחתי להבין איזה הטבות ניתנות לאמהות חד הוריות בלקיחת משכנתא ראשונה. בתודה רבה מראש,

  השב
 • 10:48, 19 במאי 2013

  בוקר טוב . שאלת מספר שאלות ולכן התשובה נחלקת למספר חלקים. הריבית הנמוכה - צפוייה להמשיך גם לתוך 2014 ולא מכאן החשש . עליית מחירים בשוק הדירות - לא לעולם חוסן ועושה רושם שהממשלה עושה נמרצות להורדת המחירים . לגבי הזכאות - היקף הזכאות (סכום הלוואה מסובסדת) אם וכאשר תהיי זכאית היא יחסית זניחה מה עוד שניתן היום לקבל הלוואות בבנק בריבית עדיפה (חפשי באינטרנט מחשבון משרד שיכון שייתן ביטוי להיקף הלוואה פוט')

  תגובה
מנהל הפורום:משרד עו"ד הדס קריספי לוין בשיתוף חברת פריים

מנהל הפורום: משרד עו"ד הדס קריספי לוין בשיתוף חברת פריים

עורכת דין קריספי לוין (LL.B, LL.Mׂ התמחות במשפט עסקי) בעלת ניסיון רב בדיני המקרקעין על מכלול היבטיו,
למידע נוסף

077-9968239 חיוג
הודעה

פורום משכנתא דן בסוגיות מימון במסגרת עסקאות נדל"ן; סנכרון מועדי וקצב התשלומים בעסקת מכירה ורכישה בתזמון מקביל - וכפועל יוצא מכך על חשיבות השילוב בין עורך דין ליועץ משכנתא בעסקת נדל"ן; סוגיות משפטיות שקשורות במשכנתא; תכנון מימוני דה פקטו לעסקה; פתרון סוגיות הקשורות לייעוץ כספים ולייעוץ שוטף בסוגיות משכנתא.