שבר בכתף - פורום תאונות תלמידים

שאלה חדשה
 • עליסה

  נשלח ע"יעליסה 12:25, 17 בפברואר 2015

  שלום רב, בתי שברה כתף ימין ב-25 לנובמבר בשנה שעברה. נסענו למוקד, עשו לה רנטגן ותיעדו שיש שבר. לאחר מכן היא טופלה אצל רופא אורטופד וטיפולי פיזיותרפיה דרך קופ"ח. מספר ימים לאחר הארוע החל חג של שבוע. לאחר החג, כשבועיים היא הייתה בבית ואחרי זה התחילה להגיע לבית הספר, למספר שיעורים כמעט בכל יום. כלומר הילדה היתה בבית כ-3 שבועות שמתוכם שבוע ימי חג. האם ניתן לקבל פיצוי מביטוח תאונות אישיות תלמידים במקרה זה? תודה רבה מראש!

  השב
 • 13:13, 25 בפברואר 2015

  שלום עליסה. במסגרת פוליסת תאונות אישיות תלמידים, ישנה זכאות לקבל תגמולי ביטוח על בסיס נכות צמיתה וגם על בסיס נכות זמנית. נכות זמנית מוגדרת כריתוק למיטה או לבית, גם אם ימים אלו חלו בתקופת הופשה, ובלבד שתקופה זו ארכה למעלה מ-21 יום. על תקופה קצרה מכך אין זכאות לתגמולים. יש זכאות לקבלת תגמולי ביטוח נוספים ככל שהילד היה מאושפז, בעבור כל יום של אשפוז.

  תגובה

פורום זה יעסוק בפגיעות ותאונות של תלמידים בין כותלי בית הספר ומחוצה לו וינסה לתת מענה לשאלות הורים ותלמידים בנוגע לזכויות תלמידים אשר נפגעו בתאונות, הן מול חברות הביטוח השונות והן במקרים אחרים, בגין רשלנות מוסדות החינוך ובעלי התפקידים בהם.