לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
לילך נגר

הסעת תלמידים - בטחון תלמידה

אני כותבת את השורות האלה בזהירות רבה. אבל באמת שאינני יודעת כיצד לנהוג כבר. ניסינו הגישור ולדבר יפה אבל חברת ההסעות וגם האחראי העיריה לא מקשיבים לנו: הבת שלי בת 8 ההסעה היתה ליד הבית. פעם אחת הוא נתקע בגלל רכב חסום בבוקר אז עשינו הסכם עם אחראי ההסעות בעיריה שבבוקר אני אחכה איתה במעלה הרחוב אבל בצהריים הוא יכניס אותה מול הבית כי אין בעיה בצהריים.. הבעיה הוא תפס מזה ויש נהג מסויים שלא מוכן להיכנס בטענה שהוא ממהר וזה אח של בעל הבית. הוא מוריד אותה במקומות ללא מעבר חצייה, מוריד אותה במקומות לא סבירים, מדבר אליה לא יפה ואף בטון מאיים. הפרשנות שלי היא שאחראי בעיריה וחברת ההסעות לא מוכנים לקחת אחריות על בטיחות והבטחון של הילדה. תחלופת הנהגים והיכולת שלהם להקל ראש בנושא. כל בוקר בשעה שבע וחמישה אני נוסעת עם הילדה לתחנה קרובה כדי לבוא לקראת ומה שיצא זה שעושים עלינו עכשו פוזות כי זה נוח להם וללא סיבה מוצדקת. מה ניתן לעשות? אני כבר אובדת עצות? לא ניתן לפנות למשטרה כי אין עניין ? מה עושים במצב כזה? איך ייתכן שאני צריכה להרגיש שעושים טובה? מי יקח אחריות על רשלנות חלילה? מי?  ניסינו ערוצים של הסברה וגישור עם מנהלת ביהס והעיריה כלום כרגע לא עוזר? אפשר לאיים עליו משפטית?

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תאונות תלמידים