ילד שנפגע במעון - פורום תאונות תלמידים

שאלה חדשה
 • הודיה

  נשלח ע"יהודיה 10:49, 22 באוגוסט 2012

  שלום! בשנת הלימודים הקודמת, בני בן השנתיים וחצי נדחף ע"י ילד אחר על שפיץ של שולחן. נפתחה לו השפה בצורה עמוקה, ונפגעה לו שן קדמית. היינו איתו במיון, ומאז בביקורות קבועות אצל רופאת שיניים במעקב אחרי השן הנפגעת (לבדוק אם בשלב מסוים יהיה כדאי לעקור אותה) הגשתי תביעה לביטוח המעון על ימי העבודה שאני ובעלי הפסדנו (הבילוי במיון, והימים בהם הילד לא הלך למעון). הביטוח דחה את התביעה. מה אנחנו יכולים לעשות? תודה רבה הודיה

  השב
 • 11:15, 22 באוגוסט 2012

  הודיה שלום,

  לפי הפרטים שמסרת אני מבין שפנית לחברת הביטוח שביטחה את בנך בפוליסת תאונות תלמידים. אם אכן כך הדבר- אין כיסוי לנזקים שאת מתארת( כגון הפסד ימי עבודה של ההורים) במקרה הזה. במידה וטעיתי אשמח אם תפרטי מהי סיבת הדחיה.
  הנזקים מהסוג שאת מתארת הינם ברי תביעה ככל שיש גורם שהתרשל והביא לפגיעת בנך. כי אז ניתן, בנסיבות מסוימות, לדרוש אף הוצאות מהסוג שאת מתארת.
  אציע לך לפנות לעו"ד המתמחה בעניין.
  בברכה,

  תגובה

פורום זה יעסוק בפגיעות ותאונות של תלמידים בין כותלי בית הספר ומחוצה לו וינסה לתת מענה לשאלות הורים ותלמידים בנוגע לזכויות תלמידים אשר נפגעו בתאונות, הן מול חברות הביטוח השונות והן במקרים אחרים, בגין רשלנות מוסדות החינוך ובעלי התפקידים בהם.