ילד בן 8 : שן קבועה קדמית נתלשה במהלך הפסקה בבית סהפר - פורום תאונות תלמידים

שאלה חדשה
 • אלכס

  נשלח ע"יאלכס 07:39, 7 בפברואר 2013

  עו"ד יוב בלוביץ שלום. בן שלי התנגש בטאות עם ילד אחר במהלך המשחק בהפסקה בבית הספר. העקבות המקה החזקה שקיבל שן קדמית הקבוע נתלשה לגמרי. הוא קיבל טיפול במרפאת השיניים בקופה"ח ולא במרפאה שברשימת של חברת הביטוח כלל. הסבירו לי שבעתיד הוא יצטרך השתלת שן. האים הזכויות שלו מול חברת הביטוח נפגעו? התקשרתי לחברת הביטוח ופתחתי קריאה. מה עלי לעשות כעת כדי לקבל פיצוי מחברת הביטוח? בתודה מראש על התשובה. בכבוד רב. אלכס

  השב
 • 22:05, 11 בפברואר 2013

  אלכס שלום,
  פוליסת תאונות תלמידים מעניקה החזר עבור הוצאות רפואיות שהוצאו ואשר אינן מכוסות במסגרת חוק בריאות ממלכתי. כמו כן, קיים הסדר עם חב' הביטוח להחזר הוצאות בגין טיפולי שיניים, מלבד טיפול במרפאות פרטיות לגביו אין חובה להחזר.
  במידה וטופל בנך בקופה"ח זכויותיו לא עתידות להיפגע וככל שיזדקק לטיפול נוסף, לא עתידות להיגרם לך הוצאות ( במידה והטיפול במסגרת רשימת הטיפולים שבהסדר).

  בריאות

  תגובה

פורום זה יעסוק בפגיעות ותאונות של תלמידים בין כותלי בית הספר ומחוצה לו וינסה לתת מענה לשאלות הורים ותלמידים בנוגע לזכויות תלמידים אשר נפגעו בתאונות, הן מול חברות הביטוח השונות והן במקרים אחרים, בגין רשלנות מוסדות החינוך ובעלי התפקידים בהם.