• 13 באוגוסט 2013

  תביעה על פי פוליסת תלמידים

  שלום רב, אבקש תשובתך באופן דחוף ביותר, בני נפגע בעת משחק והוכרה לו נכות בשיעור 10% הוגשה תביעה על פי פוליסת תלמידים (בעת הפגיעה גילו היה 6 שנים, כיום 12 שנים. לפני כחודשיים חתמנו על מסמך שחרור וסילוק בסך כ- 40000 ₪. חברת הביטוח העבירה לעו"ד את כספי הפיצויים כשבועיים לאחר מכן. הווה אומר שכספי הפיצויים נמצאים כחודש וחצי בחשבון עורכת הדין, והיא מסרבת להעביר לנו את כספי הפיצויים בתואנות שונות ומשונות, וכל פעם מספרת לנו סיפור אחר, ומתחמקת מאתנו. לבסוף היא אומרת שהיא צריכה להגיש לבית המשפט בקשה ולשאול האם להעביר להורים את כספי הפיצויים, שהרי מדובר בקטין. לציין כי היא אומרת שהבקשה הוגשה על ידה מזמן והיא ממתינה לתשובה. מה עלינו לעשות אנא עזרתכם הדחופה. ליאורה.

  13 באוגוסט 2013
 • 13 באוגוסט 2013

  תביעה על פי פוליסת תלמידים

  ליאורה שלום

  לא כל כך הבנתי מה הקשר בין העו"ד שטיפל בכם לעורכת הדין. בכל מקרה שטר הסילוק או הסכם הפשרה עליו חתמתם היה אמור להסדיר סוגיה זו- לאן להעביר את הכספים ומה ייעשה בהם. על מנת להשיב לך אני זקוק לבחון את שטר הסילוק.
  מכל מקום הייתי מבקש מעורכת הדין לראות את העתק הבקשה שהגישה ולקבל ממנה הסבר בכתב לאי העברת הכסף.
  ככל שעורכת הדין אינה יועדת מה לעשות עם כספי הפיצויים והגישה בגין כך בקשה לביהמ"ש, היות ואנו בתקופת פגרת בתי המשפט, יש להמתין להחלטה בעניין.

  מקווה שסייעתי
  בהצלחה

  13 באוגוסט 2013
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?