• 15 בינואר 2014

  כלב שפגע באישה בהריון

  שלום,
  היום הוצאתי את הכלב שלי לטיול (כלב לברדור גדול) והבחנתי בכלבה משוחררת בפארק שאליו הלכתי לטייל. החלטתי ללכת מהכיוון השני כדי שהכלב שלי לא יוסח ע"י הכלב המשוחרר שבעליו (אישה בהריון וביתה הקטנה) ונכנסתי לפארק מהקצה השני. הכלב שיחק שם כמה דקות, והתיישב כדי שאקשור אותו. לאחר שתפסתי אותו ביד הבחין הכלב בכלבה הקטנה שוב שהגיעה עד אלינו עם הילדה הקטנה והוא השתחרר לי מהיד ורדף אחרי הכלבה למשחק.
  לאחר שרצתי אחריו גילית את האם יושבת על הרצפה. שאלתי אותה מה קרה וזו אמרה שהכלב שלי רדף אחרי הכלבה ובזמן הריצה נתקע בה והיא נפלה לאחור וקיבלה מכה בראש ובישבן.
  במקום לא היו אנשים נוספים, רק אני והן. הושטתי לה יד לעזרה, שאלתי אם תרצה משהו ונתתי לה את מספר הטלפון למקרה שתצטרך משהו.

  השאלה שלי היא כזו: מה עושים במצב שכזה? כמובן שאני דואג להריון שלה והיא אמרה שהיא תעדכן אותי. אבל מי אשם? האם ניתן להתגונן במצב שכזה? הרי לא שחררתי את הכלב שלי לחופשי.
  אשמח לתשובה

  15 בינואר 2014
 • 15 בינואר 2014

  כלב שפגע באישה בהריון

  אליאב שלום,

  עד כמה שאני מבין עוד לא פנו אליך ב"אשמה" כלשהי ולכן אין כל צורך להתגונן כעת, בפרט אם לטעמך פעלת כשורה. קיימים מקרים שאנשים נפגעים ללא קשר לחוסר זהירות של הזולת. ייתכן וזה אחד מן המקרים.

  אקווה כי הכל יסתיים בבריאות לכל.

  בהצלחה

  15 בינואר 2014
forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?