לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אסי

צריך עזרה בבקשה

שמעו אמא שלי בתהלכים בשביל לקבל נכות ... יש לה סוכרת.. והיא במצב שהיא הולך ממש ממש לאט .. והיא נופלת הרבה והרבה פעמים מחזיקים אותה באוטבוס שתעלה.. והיא לא מרוכזת בכלל בכלל היא עשתה איזה שתי סוגי בדיקות אמא שלי עשתה בדיקה אחת של EMG ועוד בדיקהד בדיקה שלא זוכר לי לפי המכתב של הEMG הכול תקין וגם בעוד בדיקה אומרים שהכול תקין !! איך יוכל להיות שהכול תקין אם היא כול פעם נופלת ובקושי הולכת היא הולך לאט לאט לאט .. איזה עוד בדיקות כדאי לעשותת ?? כול העולם אומר לי שאמא שלי צירכה לקבל נכות והבדיקות יוצאות תקינות ותאמת אני גם מרגיש שהבעיה שיש לה זה הרבה נפשי כי היא דיי מבוגרת .. ועוד דבר אמא שלי עבדה אצל קשישה אחת והיום פיטרו אותה והיא לא עובדת כרגע בשום עבודה!! רציתי לדעת אם היא יוכלה לקבל לבנתיים ביטוח לאומי או משהו ? אבא שלי מקבל 5500 ואנחנו שלושה במשחפה אמא שלי אני ואבא שלי . אני בגיל 25 . תודה רבה.

item.Author מנהל הפורום רונן אבניאל - משרד עורכי דין

אסי שלום, מהמתואר בפנייתך עולה, כי ייתכן וליקוייה הרפואיים של אמך עוברים סף רפואי מזכה. באשר ליתר הפרטים, יש צורך במידע נוסף החסר בפנייתך. יש צורך לפרט את גילה של אמך ופירוט רפואי נוסף, ע"מ לקבל תמונה מלאה על סיכויי התביעה.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום נכות כללית