צריך עזרה בבקשה - פורום נכות כללית

שאלה חדשה
 • אסי

  נשלח ע"יאסי 17:55, 12 בספטמבר 2013

  שמעו אמא שלי בתהלכים בשביל לקבל נכות ... יש לה סוכרת.. והיא במצב שהיא הולך ממש ממש לאט .. והיא נופלת הרבה והרבה פעמים מחזיקים אותה באוטבוס שתעלה.. והיא לא מרוכזת בכלל בכלל היא עשתה איזה שתי סוגי בדיקות אמא שלי עשתה בדיקה אחת של EMG ועוד בדיקהד בדיקה שלא זוכר לי לפי המכתב של הEMG הכול תקין וגם בעוד בדיקה אומרים שהכול תקין !! איך יוכל להיות שהכול תקין אם היא כול פעם נופלת ובקושי הולכת היא הולך לאט לאט לאט .. איזה עוד בדיקות כדאי לעשותת ?? כול העולם אומר לי שאמא שלי צירכה לקבל נכות והבדיקות יוצאות תקינות ותאמת אני גם מרגיש שהבעיה שיש לה זה הרבה נפשי כי היא דיי מבוגרת .. ועוד דבר אמא שלי עבדה אצל קשישה אחת והיום פיטרו אותה והיא לא עובדת כרגע בשום עבודה!! רציתי לדעת אם היא יוכלה לקבל לבנתיים ביטוח לאומי או משהו ? אבא שלי מקבל 5500 ואנחנו שלושה במשחפה אמא שלי אני ואבא שלי . אני בגיל 25 . תודה רבה.

  השב
 • מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

  עו"ד הלל א.- משרד רונן אבניאל,מנהל הפורום

  14:04, 5 בינואר 2014

  אסי שלום, מהמתואר בפנייתך עולה, כי ייתכן וליקוייה הרפואיים של אמך עוברים סף רפואי מזכה. באשר ליתר הפרטים, יש צורך במידע נוסף החסר בפנייתך. יש צורך לפרט את גילה של אמך ופירוט רפואי נוסף, ע"מ לקבל תמונה מלאה על סיכויי התביעה.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

קצבת נכות כללית הינה קצבה חודשית הניתנת למבוטח אשר סובל מליקויים רפואיים המקנים לו נכות תפקודית ( דרגת אי כושר עבודה ) ממנה נגזרת קצבת הנכות הכללית. כיום לפי "חוק לרון" ניתן גם לעבוד וגם לקבל קצבת נכות כללית. ברם, באם אדם עובד הכיצד הוא מצוי באי כושר עבודה?

קצבת נכות: סכום של שאלות ותשובות מהפורום