לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
ישראל

ועדת ניידות דחתה את בקשתי

דחיית ניידות.היייתי על כיסא גלגלים ואחר כך הליכון אבל קמתי .סובל מבעייה של יציבות וצליעה עקב שברים ופריצות דיסק.לועדה הגעתי ללא אורטופד שימלא את הטופס ומזכירת הועדה אמרה שאמלא לבד ואשלח אבל בטח ללא אורטופד שימלא הסיכויים קטנים.השאלה למה אין הגיון לרופאי הועדה:אדם שנפל מספר פעמים ושבר עצמות בית חזה ופריצת דיסק בנפילה ראשונה אבל חשד לפריצות דיסק נוספות לאחר נחיתה על קרש ושבר שכמה וקרע חלקי כתף+נזק SLAP דרגה 3 חשד לשבר באגן.התלוננתי רבות על שהישבן מעוך אך אף אחד לא טרח להפנות לצילום אמיתי אלא שלחו לרנטגן שלא מצא כלום כמו שלא בבית החזה ורק לאחר שביצעתי בעצמי התגלה.פלוס קרע במרפק וחשד לשבר ושבר בחוליה בגב ופגיעות בצוואר.רק עכשיו קיבלתי מגסטרלוג המלצה ל MRI אגן או ריצפת אגן היות והתלוננתי שאני לא מרגיש בצורך להשתין בניגוד לעבר והו נדהם שאף אחד לא שלח אותי לצילום אגן.הייתי עושה גם אגן על חשבוני אבל נשארתי ללא גרוש.אורטופד בדק רק ברכיים ורשם שהכל תקין אבל רשם צליעה.קיבלתי להגיש ערר והגשתי שלא יעבור הזמן.

item.Author מנהל הפורום רונן אבניאל - משרד עורכי דין

איני מבין מה השאלה? בכל מקרה צליעה הנובעת מכאב אכן אינה כלולה ברשימת הליקויים המזכים בקצבת ניידות.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום ניידות - קצבת ניידות