• מיטל

  נשלח ע"ימיטל 15:45, 16 בינואר 2013

  שלום לך: לפני כ 4 שנים אבי ניגש לועדה רפואית מחוזית של משרד הבריאות בעקבות ניוון במפרק שמאל. ועדה מחוזית שללה אותו בנימוק שהסעיף לא מופיע בספר הליקויים ערערנו לועדה עליונה בתל השומר ושם הפלה ופלא אבי קיבל 40% ניידות. לאחר כשנתיים אבי עבר ניתוח להחלפת מפרק, אך במקביל חלה החמרה ברגלו הימנית, כך ששיפור לא בא לו לידי ביטוי. לאחר שביקשנו אישור להלוואה עומדת להחלפת הרכב, אבי הוזמן לועדה רפואית נוספת, והועדה המחוזית ביטלה את החלטת הועדה העליונה ,.קבעה שיש שיפור ברגלו השמאלית אך לגבי הרגל הימנית קבעה שהליקוי לא מופיע ברשימת הליקויים. הרי לפני 4 שנים הועדה החריגה את אבי, אז מה עכשיו, האם הועדה העליונה בתל השומר יכולה להחליט עתה שהיא לא מחריגה ואכן מבטלת לו את אחוזי הנכות שכבר בעצם בוטלו???

  השב
 • 10:37, 17 בינואר 2013

  לא ברור אם פניתם לועדה רפואית לעררים בתל השומר. ועדת העררים סוברנטית לקבוע כל החלטה - להגדיל, להוריד או להשאיר על כנה את החלטת הועדה דרג ראשון.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

הזכויות בניידות מוקנות למוגבל בניידות אשר עקב ליקוי נוירולוגי, אורטופדי או אי ספיקה של כלי דם מוגבל ביכולת הניידות שלו. הזכויות בניידות מאפשרות לקבל הן קצבת ניידות חודשית, הן הלוואה עומדת לרכישת רכב חדש (פטור ממכס ) והן אפשרות לאיבזור הרכב בהתאם למוגבלותו של הנכה.

שאלות נפוצות ותשובות מפורום ניידות