• ישראל

  נשלח ע"יישראל 10:27, 20 ביוני 2013

  שלום רב אני נכה בשיעור של 94 אחות לצמיתות והמקבל שרותים מיוחדים 105 אחוז לחודש, בימים האחרונים עברתי ארוע מוחי קל אושפזתי ויצאתי עם נזקים לא ברורים עדיין בשיחה שניהלתי עם עובדת סוציאלית של בית החולים הוזהרתי על יד כי כל בקשה להחמרה מסוכנת וכי הם עשויים להפחית ממה שאני מקבל אולם יחד עם זאת הומלץ לי לנסות לקבל ניידות (ע"י פקיד הביטוח הלאומי) אבל מעיון במסמכים של משרד הבריאות עולה כי אין סעיף מיוחד המתאים לי למרות שאני מתקשה מאוד בהליכה בגלל לחץ דם גבוהה מאוד ובגלל עודף משקל חולני אני שוקל 150 קילו מעיון במסמכי משרד הבריאות עולה כי אדם שמקבל שרותים מיוחדים כמוני ראשאי להגיש מה לעשות ? האם יש לי סיכוי בכלל ?

  השב
 • 11:18, 26 ביוני 2013

  בגין הפגיעה הנוירולוגית תוכל לעבור ועדה לקביעת מוגבלות בניידות במשרד הבריאות אשר תקבע מה מידת מוגבלותך בניידות בעקבות הארוע המוחי.

  תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

הזכויות בניידות מוקנות למוגבל בניידות אשר עקב ליקוי נוירולוגי, אורטופדי או אי ספיקה של כלי דם מוגבל ביכולת הניידות שלו. הזכויות בניידות מאפשרות לקבל הן קצבת ניידות חודשית, הן הלוואה עומדת לרכישת רכב חדש (פטור ממכס ) והן אפשרות לאיבזור הרכב בהתאם למוגבלותו של הנכה.

שאלות נפוצות ותשובות מפורום ניידות