עו"ד בארה"ב Frankfort, IL - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • דודו

  נשלח ע"ידודו 15:09, 29 באוקטובר 2013

  רכשתי מוצר בKikstarter.com וכנראה שלא אקבל אותו כי המוכר נעלם. ריתי להתייעץ עם עו"ד שם ולברר מה האפשרויות אם בכלל... אם יש מישהו שמכיר ויכול להפנות אותי תודה מראש דודו

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

  עו"ד גיא סגלוביץ,מנהל הפורום

  18:41, 29 באוקטובר 2013

  דודו שלום,

  אם תעביר לי עוד פרטים בנוגע לעסקה ולהיקפה אוכל לסייע. אם אינך מעוניין מסיבות ברורות להעביר פרטים בפורום אנא העבר אלי במייל: guy@lawcom.co.il

  גיא

  תגובה
 • 11:49, 30 באוקטובר 2013

  העסקה שלי היא על סך
  Pledge $635 or more
  You selected
  http://www.kickstarter.com/projects/1874396831/eventorbot-open-source-3d-printer

  יש יחד איתי כ 20 איש מכל העולם שלא קיבלו כלום.

  תגובה
 • 11:50, 30 באוקטובר 2013

  http://www.kickstarter.com/projects/1874396831/eventorbot-open-source-3d-printer

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עורך דין ונוטריון גיא סגלוביץ´, עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד,
למידע נוסף

053-9374131 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.