חברה למסחר באופציות בינאריות/דיגיטליות לא נותנים לי את כספי - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • אמיר

  נשלח ע"יאמיר 15:48, 17 בנובמבר 2013

  יש חברות לאופציות בינאריות שמפרסמות הרבה מאד באינטרנט, ופונות לציבור לבוא ולהרוויח, בפועל כמעט כולם מפסידים והחברות חוגגות. אבל אני מרוויח, אמנם לא בקלות, אני משקיע בשביל זה הרבה מאד זמן. באחת החברות, שגם היא מפרסמת הרבה, הרווחתי במסחר כ 18000 ש"ח, אולם הם לא נותנים לי את הכסף, כתבו לי מייל שהכסף יועבר תוך 10 ימי עסקים . (זה כשלעצמו לא תקין, חיכיתי 5 ימי עסקים כפי שכתוב בתקנון שלהם עד שבקשת המשיכה אושרה, ואז הם היו צריכים להעביר לי את הכסף מיידית ולא להוסיף 10 ימי עסקים נוספים) אולם עברו יותר משבועיים והכסף לא הועבר, לאחר שטירטרו אותי בטלפון כשבוע (הפקידה שמטפלת בזה לא נמצאת, נחזור אליך מאוחר יותר וכדומה) קיבלתי תשובה שאכן קרתה טעות והכסף לא הועבר, והבטיחו לטפל בזה תוך שבוע (למה שבוע? למה לא מיד? ככה!) עבר שבוע + והכסף איננו. ושוב סידרת טלפונים, עד שזכיתי למענה, והפעם התשובה: "יש לנו בעיה ביוקרטית מול הבנק שלנו ויקח זמן עד שזה יטופל, תנסה בעוד שבועים או חודש". הכסף הוא שלי הרווחתי אותו ביושר, והם גם לא מתכחשים לזה אלא שכבר כחודשיים שאני רודף אחריהם והם צוחקים עלי ולא מעבירים את הכסף, ואינני רואה לזה סוף. בתודה מראש, אמיר

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

  עו"ד גיא סגלוביץ',מנהל הפורום

  18:30, 24 בנובמבר 2013

  שלום,

  אכן, בעסקאות מהסוג הזה, בדרך כלל, התקנון, הוא ההסכם שבינך לבין החברה. ככל שהעברת הכספים אליך חורגת מהקבוע בתקנון, הרי שהחברה מפרה את ההסכמים כלפיך.
  איני יודע באיזו חברה מדובר, אך התשובות שאתה מתאר, ככל שהם נכונות, צריכות להדליק אצלך נורה אדומה. על פניו התנהגות זו אינה סבירה והיא עשויה להצביע על בעיה כלכלית בחברה.

  המלצתי לפעול בנושא במהירות.

  גיא

  תגובה
 • 19:53, 9 בפברואר 2014

  אמיר,

  תודה רבה שפרסמת את הדברים,

  כך הציבור יידע להיזהר ולא להשקיע בחברות אלו.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד, נושא עו"ד סגלוביץ´ בשלל תפקידים
למידע נוסף

077-2303958 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.