שכר עו"ד מטעם חברת פלאפון - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • שירי

  נשלח ע"ישירי 11:19, 25 בפברואר 2014

  שלום רב.. נוצר לי חוב בחברת פלאפון בגין כרטיס אשראי שלא עבד. עו"ד מטעם החברה התקשר אלי לגבי גביית החוב. לטענתם הסכום אותו הם לוקחים הוא סכום אוטומטי. האם יש סכום אותו לוקח העו"ד באופן אוטומטי? ואם כן מה הסכום הנ"ל? תודה מראש שירי

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

  גיא סגלוביץ' עו"ד,מנהל הפורום

  08:04, 26 בפברואר 2014

  שלום,

  אין הגדרה של "סכום אוטומאטי", לדעתי כוונת העו"ד הייתה שהם קבעו לעצמם או בשיתוף חברת פלאפון סכום שמשרד עורכי הדין גובה עבור הטיפול בהכנת המכתב.

  אך הטוב ביותר לשאול את העו"ד הגובה בגין מה נדרש סכום זה.


  גיא

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עורך דין ונוטריון גיא סגלוביץ´, עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד,
למידע נוסף

053-9374131 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.