חיוב חברת המים - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • יוסף שרגיל

  נשלח ע"ייוסף שרגיל 13:17, 26 באוגוסט 2014

  1. קבלנו חיוב מחברת המים על עודף קריאת מונה מעל קריאות מונה לכל דירה 2. בדקנו את קווי המים ולא מצאנו כל נזילה 3. סגרנו את כל הברזים לכל 6 הדירות במבנה, והבטנו במונה הראשי , המונה אינו מסתובב כלל 4. המסקנה: אין נזילת מים בבית. 5. פנינו לחברת המים "מי כרמל " ובקשנו את תעודת הכיול של המונה או לחילופין לבטל את החיובים 6. מי כרמל אינם מוכנים לספק את תעודת הכיול ואינם מוכנים לזכות אותנו 7. מה עושים?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

  גיא סגלוביץ', עו"ד,מנהל הפורום

  19:23, 30 באוגוסט 2014

  שלום,
  תחום חיובי המיים הינו תחום ייחודי הכלל סוגיות שונות. כאשר לטעמך נעשה לך אבל אתה יכול לפנות בשורה של דרכים. החל מפניות לגורמים השונים במפעל המים המקומי, ממשיך בפניות לגורמים המפקחים ומשם, בלית ברירה, באמצעות פניה לבית המשפט.

  שים לב שייתכן שהחיוב הנוסף אשר אתה רואה, נמצא בשל השימוש במיים בשטחים הציבוריים.

  בכל קמרה עליך לבדוק את המקרה והמלצתי, מחד לא להשתהות, אך מאידך לקחת את כל הנתונים ולפנות לפגישה פיזית במפעל המיים ולשמוע מה יש להם לאמר.

  בברכה,

  גיא

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עורך דין ונוטריון גיא סגלוביץ´, עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד,
למידע נוסף

053-9374131 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.