לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אסף מ

תביעה נגד מקעקוע על קעקוע שלא צלח

התקעקתי לפני מספר חודשים אצל אדם פרטי, הראתי לאותו אדם תמונה של כיוון של קעקוע שאני רוצה, הוא מיד הסכים לעשות לי ואמר כמה פעמים שאפשר לסמוך עליו, וטען שזה יראה אותו הדבר, כמה דקות לאחר הסשן הראשון הסתכלתי וראיתי כבר דברים עקומים, שאלתי אותו מה זה? אמר לי אל תדאג חכה לסוף העבודה לא רואים את זה, בסיום הסשן, אמר לי סיימתי אמרתי לו מה זה? למה זה נראה ככה ובתמונה זה נראה ככה, הוא אמר לי הא כי בתמונה זה מקעקע של שנים ואני מתחיל, ועשיתי מה שאני יכול התאכזבתי מאוד עד לרמת דיכאון חשוב לציין שמדובר בקעקוע ענק על כל החלק הפנימי של היד למרות הכל ניסיתי לשמור על כבוד והוא גם הגיב שהוא מצטער, וינסה לשפר, כשחזרתי אליו הטעיות המשיכו וכבר ממש הייתי צריך לקום ולהצביע לו כל רגע איפה זה עקום (מיותר לציין שבזמן קעקוע אתה אומר לשכב ולהיות רגוע) בכל מקרה לאחר שאני מראה לו מה עקום ואיפה הבעיה הוא טען שבן אדם אחר היה מעיף אותי והוא כביכול סבלני אליי, המקום בו קעקע היה חדר אצל הוריו, ככה שניסיתי להשאר סבלני ומכבד, בהמשך היה חלק מסוים בקעקוע שהוא המליץ לי לעשות בטענה שזה לא יהיה ״יפה״ ובסוף הודה בפניי שהוא לא מספיק טוב וסימטרי כדי לבצע את זה הרגשתי כבר לא בנוח להגיד לו מה לא בסדר ושזה כמו לדבר לקיר כשיצאתי משם עדיין הרגשתי מוצף ואמרתי לו שאני לא מרוצה וניסיתי לחשוב ברוגע על פתרונות, ואמר לי שאין צורך לגעת הקעקוע יפה וכל דבר יהרוס אותו והוא לא נוגע בו יותר, נכנסתי ממש לדיכאון זה קרה ממש בזמן המעבר מחורף לקיץ התבאסתי שלא אוכל להסתיר את אותו קעקוע, כיום לאחר מספר חודשים הלכתי למקעקעת שעשתה לי קעקוע אחר וניסתה להציל משהו מהקעקוע הראשון, לא פירטתי לה יותר מדי או אמרתי אצל מי התקעקעתי והיא אמרה שמעבר לעבודה הלא טובה הוא השתמש במחטים עבות מדי גרם לי לפציעות בעור ומעבר לכך זו לא עבודה שמוציאים גם כמתחיל ושזה ברמה של לתבוע, אז כרגע בנוסף לזה שאני שונא את החלק הזה ביד שבו התאכזבתי מהקעקוע גם שילמתי כמובן גם על לנסות לשפר את הקעקוע וגם על הקעקוע עצמו ורציתי לדעת מה כדאי לעשות בנושא

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום תביעות כספיות