עכבר בצימר - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • נטלי

  נשלח ע"ינטלי 20:35, 25 ביוני 2012

  שלום רב, בלילה הראשון בו שהינו בצימר גילינו עכבר (ייתכן שאף שניים) בתוך החדר. הקבלה כבר הייתה סגורה ולא ענו לי כשניסיתי חמש פעמים לצלצל למספר חירום שנתנו לי. כעבור 3 שעות שבהם בן זוגי ניסה ללכוד את העכבר התייאשנו ופרשנו לישון בתוך הרכב. למחרת בבוקר, ההנהלה התייחסה אלינו ביחס אנטיפטי כאילו הם לא חייבים לנו כלום והציעו לנו בזלזול כרטיסים ללונה גל (הלילה הזה עלה 400 ש"ח) וחדר רגיל שהוא לא הסוויטה ששלמנו עליה. בתגובה שמו מלכודת עכברים וטענו שאטמו את החור לתוך הצימר שמהם נכנס העכבר אבל בן זוגי שמע בלילה השני שלנו (לא הייתה לנו אלטרנטיבה לישון במקום אחר פרט לרכב) את העכבר מטפס על הכיור ולא העיר אותי כדי שלא אבהל. מה אתה חושב שעלינו לעשות בנידון? החברה רק מקבלת מיילים ואין עם מי לדבר טלפונית. תודה רבה

  השב
 • 10:22, 26 ביוני 2012

  הי נטלי.
  אין ספק שקיימת לכם עילה כנגד הצימר לרבות עוגמת נפש, תביעה להשבת כל הסכומים ששילמתם והפרת הסכם.
  ממליץ לך להגיש תובענה לבית משפט לתביעות קטנות

  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד, נושא עו"ד סגלוביץ´ בשלל תפקידים
למידע נוסף

077-2303958 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.