הפסקת חשמל - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • מיכאל חלימי

  נשלח ע"ימיכאל חלימי 13:32, 30 באפריל 2012

  בעקבות הפסקת חשמל בכל האיזור שגרתי נשרף לי המחשב הביתי אך חברת חשמל שגורם צד ג גרם לתקלה ולכן לא מגיע לי פיצוי מה לעשות.

  השב
 • 16:26, 30 באפריל 2012

  מיכאל שלום,

  אני מניח שתגובת חברת חשמל היתה שהאחראי הוא צד ג' זאת על פי בדיקה שהם ערכו.
  במקרה כזה, המלצתי לך היא לבקש את פרטי צד ג' ולדרוש ממנו את נזקייך - לכאורה קיימת לך עילה כנכנגד צד ג'.
  לידיעתך- איני מומחה בתחום החשמל אך ידוע לי ואני אף עושה שימוש במכשיר קטן בשם "אל פסק" שמונע נזק במקרים של הפסקות חשמל פתאומיות.

  תגובה
 • 08:21, 1 במאי 2012

  חברת חשמל טוענים שלא מצאו את צד ג' אבל בשיחת הטלפון עם נציג תלונות הציבור טען שערבי חיבל במערכת האם יש דרך להלחם על זה או שאני נלחם בטחנות רוח.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד, נושא עו"ד סגלוביץ´ בשלל תפקידים
למידע נוסף

077-2303958 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.