• ליז

  נשלח ע"יליז 12:16, 26 ביולי 2012

  לפני שבוע הלכתי לעשות פדיקור באחת הרשתות שיש עכשיו לפדיקור ומניקור. הפדיקוריסטית פצעה לי את הרגל בצורה כזאת שאני ממש סובלת מכאבים ורופאת המשפחה אמרה שנראה שיש לי זיהום באצבע וקיבלתי אנטיביוטיקה. פניתי להנהלה של החברה והם רוצים לתת לי פיצוי פדיקור ומניקור נוסף בחינם. זה לא נראה לי פיצוי הולם לנזק שהיא עשתה לי. יש כאן מקום לקבלת פיצוי הולם יותר מצידם?

  השב
 • 08:14, 29 ביולי 2012

  ליז
  ברור כי המקרה שאת מתארת הינו בגדר עוולת רשלנות.
  אין אני עוסק בנזיקין ואיני יכול להמליץ לך מעבר לכך.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד, נושא עו"ד סגלוביץ´ בשלל תפקידים
למידע נוסף

077-2303958 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.