הותקפתי ע"י מוכר בקניון - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • שלי

  נשלח ע"ישלי 22:13, 9 באוגוסט 2012

  שלום רב, לפני מספר ימים הותקפתי בחנות למכירת מוצרי סלולאר בקניון ע"י המוכר עקב מחלוקת בדבר אי קבלת זיכוי על מוצר. המוכר הדף אותי מהחנות כאילו הייתי כדור ברזל וגרם לי לחבלות קשות, 5 שברים ביד שמאל כולל ריסוק פיקת המפרק והחלפתה לפרוטזה בניתוח . לאחר ששיחררו אותי מבי"ח הגשתי תלונה נגדו במשטרה והוא נעצר . מהי פרוצדורת הגשת התלונה והאם עלי גם לתבוע את הקניון?

  השב
 • 08:39, 14 באוגוסט 2012

  שלי שלום,

  נראה לי שמדובר בתביעת נזיקין ואיני עוסק בתחום זה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עורך דין ונוטריון גיא סגלוביץ´, עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד,
למידע נוסף

053-9374131 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.