נופש בחו"ל - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • רונן

  נשלח ע"ירונן 14:35, 18 באוגוסט 2012

  שלום , חזרתי מנופש לפני שבוע . הזמנתי חדר לארבע נפשות ומכוון שאנו רק ארבע נפשות ולא חמישה . התבקשתי להוסיף 38 יורו נוספים לכול אדם , וקיבלתי הזמנה עבור חדר משפחה . בפועל קיבלתי חדר לזוג שהייתה מיטה נוספת ומיטה רביעית הביאו "מיטה צרפתית " כמו בצבא עם מזרון בעובי 3 ס"מ . עקב כך לא הצלחתי לפתוח חלון , ארון לאחסון בגדים לא הצלחתי לפתוח , טלפון היה מונח מתחת לאחת המיטות שלא הייתה אפשרות להגיע אליו . בנוסף לכול זה קמתי בבוקר עם כאבי גב . מה לעשות האם יש מה לעשות ????

  השב
 • 11:59, 19 באוגוסט 2012

  רונן שלום,
  השאלה היא האם כל הפרטים היו ידועים כבר בעת ההזמנה - ברור כי המיטה שתארת לא מתאימה לחופשה

  תגובה
 • 19:24, 22 בינואר 2014

  שלום , אני עובדת בתכנית טלויזיה חדשה שעוסקת בתביעות קטנות, אשמח לשוחח איתך. לפרטים נוספים כנס ל

  https://www.facebook.com/pages/%D7%94%D7%93%D7%99%D7%99%D7%9F/507915195989661?notif_t=page_invite_accepted


  ג'ייין

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עורך דין ונוטריון גיא סגלוביץ´, עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד,
למידע נוסף

053-9374131 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.