בזיון בית משפט - פורום תביעות כספיות

שאלה חדשה
 • שלומית

  נשלח ע"ישלומית 15:35, 3 בספטמבר 2012

  תבעתי את העירייה על נזק שגרמה לי. בתאריך 28.8.12 השופטת פסקה שעל העיריה לשלם לי את הסכום תוך 30 יום. העירייה עדיין לא עשתה זאת. מה עלי לעשות עכשו? תודה

  השב
 • 15:39, 3 בספטמבר 2012

  שלומית שלום,

  אם מדובר בחיוב כספי וחלפו 30 יום מאת שקיבלה זאת העיריה - את רשאית לפתוח תיק הוצאה לפועל כנגד הרשות.
  אני ממליץ לשלוח מכתב תוקפני שאם תוך 48 שעות לא ישולם הסכום ינקטו הליכי גבייה ואני מניח שזה יגרום להם לשלם את פסק הדין.

  בהצלחה

  תגובה
 • 16:10, 3 בספטמבר 2012

  תודה על תשובתך המיידית

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד גיא סגלוביץ'

מנהל הפורום: עו"ד גיא סגלוביץ'

עורך דין ונוטריון גיא סגלוביץ´, עומד בראש משרד עורכי הדין סגלוביץ' ושות'. נוסף על עיסוקו כראש המשרד,
למידע נוסף

053-9374131 חיוג
הודעה

הסכסוך הכספי הינו הסכסוך הנפוץ ביותר, כתולדה ממנו באה לעולם התביעה הכספית. מזמין עבודה, אינו רוצה לשלם בעבור עבודה שביצע, או שמה לא מדובר בחוסר רצון, אלא באי תשלום בפועל. לווה אינו מחזיר הלוואה ועוד. לא רק שמדובר בתביעות הנפוצות ביותר, מדובר במחלה הקשה ביותר אשר יכולה לתקוף עסק. פגיעה בתזרים ואי קבלת תשלום על עבודות שבוצעו, עשויה לדרדר עסק עד לסגירתו. מאידך, דרישות כספיות המוגשות כנגד מי שאינו חייב את הכסף הנתבע ממנו, גוררת את הנתבע לחשיפה כלכלית וסכנה, כי בית המשפט יחייבו בתשלום כספים. 

הסכסוך הכספי אינו מתחיל ביום הגשת התביעה. צד אשר יזהה את הסכסוך מראש, הראשון שיתחיל להיערך לאפשרות של סכסוך ולתוצאותיו, זוכה בייתרון וייתכן שיעלה בידיו למנוע את הסכוך ואת חסרון הכיס הנלווה לו.

משהתבקשתי לנהל פורום זה, אני מוצא לנכון ליעד אותו כפלטפורמה למתן מענה ראשוני לשאלות העולות בנוגע לסכסוכים הכספיים השונים. הגם שאין בפורום כדי להוות תחליף לייעוץ משפטי פרטני, יש לקוות, כי נוכל לסייע ולו במקצת הנושאים.