• 24 באוקטובר 2012

  הסרת מצלמה

  יש לי שכן שמתנכל אלי בלי סוף. כחלק מההטרדות וההצקות שלו, הציב מצלמות במרפסת ביתו ובכניסה לבית משותף של 4 דיירים (2 דיירים למטה ו- 2 דיירים מעל). מצלמה אחת פונה באופן בולט לכיוון ביתי, ומתעדת את כל הפעילות שנעשית בכניסה לביתי והשנייה בכניסה למחסני .במידע שהוא מקבל מהמצלמה, הוא משתמש נגדי, מדווח מי כן נכנס לבית, מי לא נכנס לביתי. מהם שעות הפעילות סביב הבית, ומהי התנועה ואילו אנשים נכנסים לביתי.

  העינין הוא, שהדבר יוצר אצלי פחד להשאיר את הבית ריק, עקב צפייתו בתנועה שליד ביתי. מה גם שהוא קורא לשכנים, מוציא עלי דיבה, ומראה להם את הנעשה סביב ביתי. באיזה בית משפט הנני אמורה להגיש כתב תביעה כנגד התקנת מצלמה בחדר מדרגות שמשותף ל-4 דיירים ? ובאיזה בית משפט הנני אמורה להגיש כתב תביעה על המצלמות אשר התקין במרפסתו לכיוון ביתי שמתעד את הפעילות סביב ביתי ? ועל זה חוקים הוא עובר ומה עליי לעשות ? עוד אציין שקיים דיון על הוצאת צו למניעת הטרדה מאיימת האם ניתן לעלות טענות אלה ?

  24 באוקטובר 2012
 • 25 באוקטובר 2012

  הסרת מצלמה

  רועי שלום,

  אין ספק שהמעשים המתוארים במכתבך מהווים הן חדירה לפרטיות האסורה על פי חוק הגנת הפרטיות והן הוצאת דיבה.
  אני מבין שכבר נקטת בהליך משפטי והצעתי לך היא שתכין ראיות ככל הניתן לקראת הדיון ותנסה להציגן שם.

  בהצלחה

  25 באוקטובר 2012
  • 25 באוקטובר 2012

   הסרת מצלמה

   לאיזה בית משפט הנני צריך לפנות על מנת להגיש את התביעה להסרת המצלמות? האם אני צריך להגיש בקשה לבית משפט השלום או שבדיון של צו מניעת הטרדה מאיימת אני יגיש עוד מסמך ?

   25 באוקטובר 2012
   • 30 באוקטובר 2014

    הסרת מצלמה

    האם תסייע בידי העובדה שהמצלמה הותקנה על ידי שכן מטריד ומאיים, כך ש"תכסה" את המעבר למדרגות דירתי ולתיבת הדואר הפרטית שלי הממוקמת על קיר שהוא רכוש משותף ועוד ברוב חוצפתו, המצלמה עצמה והכבל המזין אותה ומקבל את הצילומים ממנה מחוברים למדרגות הפרטיות שלי, שהוחרגו מהרכוש המשותף בעת רישום הבניין בפנקס הבתים המשותפים ב-15/9/1960 ?

    30 באוקטובר 2014
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?