תיק פלילי שנפתח נגדי - פורום נפגעי עבירה

שאלה חדשה
 • מני

  נשלח ע"ימני 19:57, 23 בדצמבר 2012

  לפני כשנתיים נפתח נגדי תיק פלילי כאשר נתפס ברכב שלי מותגים מזויפים שלא שייכים לי אלה לקרוב משפחה שביקש ממני להביא לן את הסחורה מתל אביב כי אין לו רכב יש לציין שלסחורה הנל יש קבלה יש לציין שבאותו היום נלקחתי לתחנת המשטרה לחקירה ושם נאמר להם שהסחורה הנל לא שלי החוקר ביקש ליצור קשר עם בעל הסחורה לאחר שהגיע לתחנת המשטרה בעל הסחורה הודה שהסחורה אכן שלו שוחררתי בערבות כיום קיבלתי מכתב מפרקליטות המדינה הגישה נגדי תביעה לבית המשפט למרות שאין לי דבר בעניין זה ברצוני לדעת מה עלי לעשות בנידון הגשתי לבית המשפט תצהיר שבו אני ובעל הסחורה מצירים שהסחורה הנל לא שלי ואין לי שום קשר למרות שהסחורה היתה ברכב שלי תודה.

  השב
 • 20:45, 23 בדצמבר 2012

  ראשית כל עצם העובדה שהגישו נגדך כתב אישום(בפלילי אין מדובר בתביעה אלא בכתב אישום)המשמעות הינה שיש נגדך תיק פלילי במשטרה, שיש לעשות כל הניתן בפן המשפטי, על מנת שהמדינה תחזור בה מכתב האישום, קרי תבטל את כתב האישום.

  אני ממליץ להגיש לביהמ"ש בקשה מפורטת לביטול כתב האישום, באמצעות עו"ד המתמחה במשפט פלילי על מנת להשאיר את הענין המפורט לעיל- מאחוריך.

  אשמח לעזור לך בכל שאלה נוספת.

  בברכה,
  ניר יסלוביץ,עו"ד
  משרד-03-5610104
  פקס-03-5612442

  תגובה
 • 16:43, 1 בינואר 2013

  בהמשך לשיחתנו פניתי לעו,ע אבל הסכום שביקש עבור יצוג בתיק הוא 20000 אלף שח זה הגיוני

  תגובה

בפורום זה נעסוק בנפגעי עבירה - אנשים שנפגעו ישירות ממעשה עבירה, או בבני משפחותיהם, במידה שהעבירה גרמה למותו של בן המשפחה. חוק זכויות נפגעי עבירה מקנה לנפגעים זכויות בהליך הפלילי, כמו: הזכות להגנה, זכות למידע, זכות להבעת עמדה בהליכים מסויימים וכד'.
כאן המקום להתלבט, לשתף ולשאול בנושא.