open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 7 במרץ 2017

            ייבוא על ידי מלכר / עמותה / עוסק פטור

            שלום. האם למלכר / עמותה ו/או עוסק פטור מותר לייבא על שמו?

            7 במרץ 2017
          • 7 במרץ 2017

            ייבוא על ידי מלכר / עמותה / עוסק פטור

            שלום,
            בהתאם לסעיף 2 לצו היבוא והיצוא (עיסוק בסחר חוץ), תשמ"ב 1981-
            כל הגופים הכתובים לעיל רשאים לייבא על שמם.

            בהצלחה

            7 במרץ 2017
          שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form