לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אסף

מיסים וחיוביים במכס וחברת שליחויות

שלום, אני עומד להזמין סחורה מסין, עכשיו ידוע לי שהסחורה שאני מזמין היא פטורה ממכס כללי,מס קניה,אחוז תמ"א. אני מנסה לברר מספר דברים, האם המכס יכול להפתיע אותי עם מס נוסף/לקחת אחוז מסויים בשביל לשחרר מהמכס? האם החברת שליחויות יכולה לחייב אותי חיובים נוספים אשר לא כוללים את השילוח? במידה והסחורה לא ניתקעת במכס. כגון אבטחה/ביטוח/דברים נוספים אשר אינני יודע עליהם? אני יודע שאילו דברים טיפה כללים, אבל אשמח אם תוכל לעזור לי. תודה,

עידן

שלום, במידה והינך מעוניין לקבל הצעת מחיר לשילוח ימי ו/או אווירי,שירותי עמילות מכס,הנפקת אישורים וייעוץ בענייני מיסוי ודיני יבוא-צור עימי קשר. עידן 050-5932316

עדי יניב

לעניין חיובי מכס. ההחלטה הסופית בנוגע לסיווג הינה של המכס. במקרה של פסילת סיווג, אתה עלול למצוא את עצמך כן משלם מכס, שכן הפרט החדש הוא פרט שמשלם. בנוסף, המכס במקרים מסוימים לא מקבל את הערך הנקוב בחשבונית ומעלה את הערך לצרכי מיסוי בלבד. בנוגע לחיובי הובלה. חברות השילוח סובלות מיצירתיות יתר בהמצאת חיובים שונים ומשונים. על כן עליך לקבל הצעת מחיר מדויקת אשר כוללת את כל העלויות כולל בארץ. שים לב שישנן עלויות שעבורן, למשלח אין שליטה, דוגמת: בדיקות שהמכס דורש (ניירת, פיזית וכו') כמו גם חיובי אחסנה חריגים במידה והמשלוח לא ניתן לשחרור עקב עיצומים / חגים וכוד.

אסף

תודה

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום יבוא יצוא ומכס